Поради

Тромбоз і тромбоемболія: потрібно лікувати, не можна ігнорувати. Допоможе «Ксарелто»

Страшно подумати про кількість людей, які пішли з життя після інсульту, тривалого перебігу тромбоемболії і тромбозу. Щороку в світі вмирають мільйони, наслідки важких хвороб не залишають шансу на одужання. Основною причиною згаданих патологічних станів виступають щільні кров’яні згустки, які заважають нормальному перебігу крові або зовсім його зупиняють. Тромби – це завжди небезпечно і може мати серйозні наслідки для здоров’я. Вони провокують недолік харчування органів, призводять до некрозу тканин, летального результату.

Виділяють артеріальний і венозний тромбоз. Перший найбільш небезпечний. За умов стрімкого перебігу патології та відсутності комплексного лікування виникають ускладнення, наприклад, емболія. У такому випадку людині ставлять діагноз «тромбоемболія». Обидві патології не можна ігнорувати і потрібно лікувати! Щоб попередити ризик утворення тромбів, його ускладнень і виникнення інсульту призначають препарат «Ксарелто». Детально про його складі і дії розповімо далі. Відзначимо, що приймати його слід за призначенням лікаря. Ціна на Ксарелто в Аптеці 9-1-1 цілком прийнятна. На сайті можна замовити будь-яку кількість ліків і БАДів, отримавши їх від кур’єра, в пункті самовидачі або в найближчому поштовому відділенні.

Чому утворюються тромби

Щільні кров’яні згустки, які провокують розвиток серйозних патологій і небезпечних станів, виникають з наступних причин:

  • застійні явища через тривалого перебування в одній позі;
  • порушення згортання крові при гормональному дисбалансі і неправильному обміні речовин;
  • пошкодження стінок судин після операцій, травм, інфекцій і холестеринових бляшок.

Тромбоутворення переважно схильні люди старше 60-65 років, які страждають від зайвої ваги, ведуть пасивний спосіб життя, мають шкідливі звички.

Як розпізнати патологічні стани

При утворенні тромбів в артеріях виникає наступна симптоматика:

  • відчутне порушення серцевого ритму і задишка;
  • різкий біль в певній зоні з явною пульсацією;
  • оніміння кінцівок;
  • відчуття здавленості в грудях;
  • запаморочення;
  • порушення мови (в разі блокування мозкових артерій).

При венозній тромбозі починає турбувати біль у зоні ураження, там же виникає набряклість, колір шкіри стає синюшним, випирають і збільшуються в розмірах поверхневі вени.

Як попередити незворотні наслідки для здоров’я

Унікальний препарат від компанії Bayer призначають при комплексному лікуванні тромбоемболії двох видів і нерегулярному ритмі передсердя, а також після оперативних втручань на колінних або тазостегнових суглобах щоб уникнути ривароксабан. Він гальмує функції профермента і вступає в безпосередню взаємодію з фактором тромбозу і емболії. Основною діючою речовиною «Ксарелто» є Ха, в результаті чого зупиняється процес тромбоутворення і зменшується згортання крові.

Наукові дослідження підтвердили ефективність препарату. Серед його переваг виділяють наступні:

  • знижує ризик рясних кровотеч, які закінчуються смертельним результатом;
  • прискорює терапевтичний ефект антикоагулянта;
  • забезпечує високу ступінь захисту від емболії і інсультів;
  • підсилює всмоктування антикоагулянту.

«Ксарелто» зручний в застосуванні (достатньо одноразового вживання в день, але обов’язково курсами), випускається у формі таблеток. У продажу є упаковки по 10-100 доз.

«Ксарелто», як і інші препарати, має ряд протипоказань. Його не призначають, якщо пацієнт страждає порушенням згортання крові при дисфункціях печінки, через кровотеч будь-якої природи і локалізації (після операцій і травм), виразки 12-палої кишки або шлунка, внутрішньочерепного крововиливу і пухлини злоякісного характеру. Гіперчутливість до компонентів, прийом медпрепаратів групи антикоагулянтів, непереносимість олигосахаридов, вроджений дефіцит лактози – ще одні незаперечні протипоказання. З обережністю «Ксарелто» призначають при патологіях нирок, бронхоектазах і підвищеному артеріальному тиску. Препарат дозволено використовувати при лікуванні пацієнтів від 18 років, за винятком годуючих та вагітних жінок.

Голос Сокальщини на GoogleNews