Поради

Трубні затискні вироби: різновиди та особливості конструкцій

Труби використовуються для укладання засобів комунікацій. Поступово будівельники відмовляються від металевих виробів у пластикових польку. Щоб прокласти будь-який вид труб, знадобляться спеціальні з’єднання. Вони дозволяють надати їм необхідного положення, заощадити простір і знизити загальну вагу конструкції. Інтернет-магазин ELESA+GANTER пропонує трубні затискні з’єднання різного виконання. Підібрати з’єднання можна за типом матеріалу та його продуктивністю, за розміром труби.

Призначення та класифікація трубних затискачів

Затискачі для труб виготовляють із різних матеріалів: поліаміду, поліпропілену, алюмінію, гуми. Їх необхідно підбирати з огляду на температурний режим, на який розрахована труба. Цю групу товарів можна використовувати для різних галузей промисловості завдяки великому різновиду продукції. Наприклад, затискачі знайшли застосування в енергосистемах, металургії, водопровідних, газопровідних системах, нафтовій галузі та ін. У каталозі магазину ELESA+GANTER представлені затискачі для металевих та пластикових труб.

Трубні затискачі класифікують за такими серіями:

  • Стандартні деталі застосовують для труб, що піддаються систематичним вібраціям.
  • Деталі з гумовими втулками підходять для труб, які піддаються високим та частим вібраціям.
  • Для труб із підвищеним навантаженням використовують посилені затискачі.
  • Для багатожильних електричних кабелів застосовують спеціальний тип затискачів.

З’єднання будуть служити довгий період, якщо їх правильно підібрати для певного типу труби. В наявності каталогу ELESA+GANTER великий асортимент зажимов. Найбільшою популярністю користуються нерухомі та поворотні затискачі, перехресні та обертові, одинарні та двосторонні та ін.

Де придбати трубні затискачі за вигідною ціною

Компанія ELESA+GANTER є прямим представником італійського та німецького заводу з виробництва фурнітури. Досвід роботи із виготовлення комплектуючих перевищує 20 років. Магазин пропонує продукцію найвищої якості, оскільки на заводах працюють власні конструкторські бюро, відділ контролю якості.

На сайті представлені тисячі найменувань товарів, які легко шукати завдяки фільтрам та рядку пошуку. Доставка здійснюється у всі регіони країни. Можлива оплата на картку або готівкою у поштовому відділенні. З додаткових питань можна звертатись за безкоштовним номером телефону.

Голос Сокальщини на GoogleNews