Поради

Trust Wallet: все, що вам потрібно знати

Торгівля криптовалютами може бути дуже напруженою. Криптовалюти можуть бути дуже волатильними і можуть вимагати постійної пильності. Більшість трейдерів вже розуміють важливість забезпечення безпеки криптогаманця. Враховуючи новини про злами бірж та падіння сайтів, важливо мати гаманець, який не знаходиться на основному сервері сайту криптовалютної біржі.

Ідеальний гаманець повинен мати високий рівень безпеки. Він також повинен мати можливість обміну монет, щоб відстежувати раптові коливання на криптовалютному ринку. Додатковий бонус у вигляді анонімності також є гарним гаманцем. Це всі функції, які пропонує Trust Wallet.

Що таке Trust Wallet?

Trust Wallet  – це криптогаманець, який був запущений у листопаді 2017 року, а потім куплений Binance у липні 2018 року. Додаток є анонімним, безпечним, децентралізованим мобільним гаманцем з відкритим вихідним кодом. Він забезпечує надійний захист і ніколи не вимагає у користувачів особисті дані.

Програма підтримує швидкий та простий інтерфейс. Вона працює на блокчейні Ethereum і дозволяє користувачам безпечно зберігати свої криптоактиви. Користувачі можуть також перемикатися між цифровими валютами. Траст Валет підтримує токени Ethereum, включаючи всі токени ERC20 та ERC223. Нині він підтримує понад 30 000 токенів.

Користувачі можуть завантажити програму для будь-якого смартфона. Траст Валет підтримується як на пристрої Android, так і на iOS. Додаток підключено до блокчейну Ethereum, що дозволяє захистити його від третіх осіб.

На відміну від апаратного гаманця, який вимагає кабелю та дбайливого зберігання, Trust Wallet набагато простіше у використанні, оскільки існує тільки у вигляді програми. У той час як жорсткі гаманці, такі як Ledger Note S, вимагають закритого ключа для отримання доступу, Траст Валет цього не робить.

Що може зробити Траст Валет?

Траст Валет пропонує багато цікавих можливостей, наприклад, це мультивалютний гаманець. Користувачі можуть створювати кілька нових гаманців у програмі. Вони також можуть зберігати кожен наявний токен у кількох створених гаманцях. Кожен токен матиме унікальну адресу, яку користувачі зможуть використовувати для переказу коштів.

На головному екрані відображаються всі токени, які є у відкритому гаманці. Цінове значення кожного токена відображається прямо поруч із токенами. Крім того, над ними відображається загальна цінова вартість усіх токенів у гаманці. Користувачі можуть навіть вибрати потрібну валюту, таку як долари, дирхами або вони, для цінових значень.

Програма також дозволяє користувачам робити ставки на свої монети. Тримачі криптовалюти у додатку можуть робити ставки на свої токени, щоб отримувати пасивний дохід. Вони отримуватимуть кошти безпосередньо на свої гаманці на основі відсотків, що варіюються залежно від токена.

Дозволяє користувачам переглядати децентралізовані програми (DApps) через браузер у програмі. Це дозволяє користувачам отримати доступ до будь-якого DApp, який існує на блокчейні Ethereum. За бажанням вони можуть навіть підключити свої гаманці безпосередньо до DApp.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.