Поради

ТЦ Караван – місце, де є все для відпочинку, шопінгу, розваг для всієї родини

Торгово-розважальний центр «Караван» – це місце, де є все для відпочинку, шопінгу, розваг для всієї родини. Відправившись в «Караван», можна отримати високі знижки в магазинах-партнерах, сходити в кіно, пообідати в одному з кілька кафе, відпочити в ролердромі, а діти будуть щасливі провести час в розважальному центрі. Дізнатися більше про пропозиції центру можна на офіційній сторінці закладу kiev.karavan.com.ua.

Що таке магазини-аутлет в ТРЦ «Караван»

Крім розваг, ТРЦ «Караван» пропонує вигідний шопінг в магазинах-аутлетах. Такі торгові точки працюють в розважальному центрі і пропонують фірмовий одяг та взуття за низькими цінами, часто проводять розпродажі товарів. Це відмінна можливість знайти дизайнерські речі за доступною вартості. Так, в торгових точках часто можна відшукати одяг і взуття з минулих сезонів. Якщо бренд замінив стару колекцію нової, то пропонує товари, який не встигли продати, по великим знижкам.

Вперше такий вид продажів був організований в США ще в 30-х роках минулого століття. Перші аутлет створювали прямо на фабриках, де виготовлялася одяг. Організатори розпродажів не витрачали гроші на доставку продукції по магазинах, тому продавали її за нижчими цінами, ніж бутики. Згодом аутлет підкорили всю країну і стали популярними за кордоном.

Сьогодні розрізняють два типи аутлетов: Factory Outlet і Outlet Mall. У Factory Outlet продають товар, який надходить в магазин прямо з виробництва. Іноді магазини замовляють партію одягу. Для її пошиття може використовуватися більш дешева фурнітура, що значно впливає на вартість товарів.

У магазинах мережі «Караван» можна знайти такі товари:

  • Одяг і взуття для дорослих та дітей.
  • Засоби по догляду за шкірою обличчя, тіла, волоссям.
  • Декоративну косметику.
  • Товари для дому.
  • Електроніку та аксесуари.

У торговому центрі представлені товари таких популярних брендів: Colin’s, Lacoste, Levi’s, Oodji, Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger, Marks & Spencer.

Розваги в ТРЦ «Караван»

Крім шопінгу, ТРЦ «Караван» пропонує розваги для дорослих і дітей. На площі понад 7 тисяч квадратних метрів проводять виставки, фестивалі, заходи від компаній. Для дітей передбачені батути, атракціони, проведення майстер-класів, участь в розіграшах, квестах, шоу-програмах. Маленьких відвідувачів розважають аніматори. У «Каравані» кілька кафе і ресторанчиків, де можна смачно пообідати. Це місце, де просто набратися сі та натхнення на новий робочий тиждень.

Голос Сокальщини на GoogleNews