Поради

Туристичні намети і тенти як незамінний елемент походу з ночівлею

Скільки незабутніх емоцій можна отримати від походу з ночівлею з друзями в високі гори або ж в глибину величезного лісу, де ви будете в оточенні багаторічних високих дерев, які тягнуться до неба. Що ж є найважливішим в поході з ночівлею? Атмосфера? Бути може, але не зовсім. Велика компанія? Також важливо, але не настільки сильно. Намети і тенти – ось що є одним з ключових споряджень для тривалого походу.

Як не крути, але ми всюди хочемо відчувати комфорт і зручності, особливо якщо справа стосується сну або ж захисту від суворих погодних умов. Безпека в цих питаннях нам можуть забезпечити намети.

Сьогодні мова піде про те як вибрати намет, які бувають види і де можна придбати найважливіший елемент для походів з ночівлею.

Види наметів

Для початку розберемося в різновиди наметів, оскільки відмінності є і вони досить суттєві. Вони бувають трьох видів: кемпінгові, туристичні й експедиційні. У чому ж відмінності? зараз дізнаємося

Кемпінгові намети – це умовно стаціонарне житло на природі. Має велику вагу, тому транспортування таких наметів відбувається машиною, а не в туристичних рюкзаках. Досить висока, оскільки можна стояти в повний зріст. Має місткість до восьми осіб, а також шатрову форму;

Туристичні намети – відмінно захищає від дощу, комах і неприємного вітру. Має алюмінієвий каркас, який легко можна скласти і помістити в туристичний рюкзак;

Експедиційні намети – такі намети не особливо великі і можуть вміщати не більше двох осіб. Дуже компактні і легкі – прекрасно підходять для походів в гори.

Головне варто пам’ятати, що кожен вид намети призначений для певної пори року, а значить в їх виробництві використовують різні за якістю і властивостями матеріали.

Як вибрати намет

Ми вже знаємо, що існують три види наметів, які так чи інакше підійдуть для різних пір року і умов вашого походу. Головне, перед покупкою пам’ятайте, що це буде вашим будинком, прикриттям від неприємних погодних умов та комах.

Так ось, продовжуючи тему різного використання матеріалів, можна сміливо стверджувати, що від цього і будується фінальна ціна намети. У свою чергу скажімо, що економити на цьому точно не варто, але і переплачувати за намет, яка вам не підійде теж немає сенсу.

Наприклад, ви збираєтеся в гори, але купуєте кемпінговий намет. На машині ви в гори не поїдете, а тягнути величезну вагу такого намету на своїх плечах просто згубно для власного здоров’я. Тому підходите до всіх питань, стосовно вашого походу раціонально і робіть правильні покупки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.