Поради

Типові помилки при здачі IELTS

Англійська мова найширше використовується на міжнародному рівні. Знання мови розширює горизонти, відкриває нові можливості для реалізації власного потенціалу, надає можливість навчатися та працювати за кордоном. Люди, що пов’язують майбутнє життя з перебуванням за кордоном (еміграція, робота, навчання) повинні мати певний рівень володіння мовою. Для цього треба пройти міжнародний тест IELTS, що визначає цей рівень. Весь світ визнає результати тесту, понад 10 тисяч світових організацій не беруть їх під сумнів. Якісна підготовка до IELTS забезпечується студентам онлайн-курсів nanoEnglish.

Найтиповіші помилки при складанні тесту IELTS

До проходження тесту IELTS потрібна ретельна підготовка, бо він має певну специфіку. Тому крім володіння мовою, треба досконало орієнтуватися в структурі тесту, підходах до різних типів завдань.
При підготовці до складання тесту необхідно правильно подавати набуті знання, володіти правилами системи для доведення рівня знань англійської мови. Помилкою буде під час проведення іспиту намагатися зрозуміти вимоги завдання.
Треба знати, який бал треба отримати для досягнення поставленої цілі, тому перед складанням тесту слід:
– ще раз ознайомитися з вимогами до письмової та усної частини тестування;
– детально вивчити вимоги до рівня знань, який треба довести;
– зрозуміти, яких помилок найлегше припуститися, приділити цим моментам більше уваги.
– не можна при виконанні письмової частини акцентувати увагу лише на змісті. Екзаменатори оцінюють помилки, граматику, словник, а потім зміст;
– треба уникати помилок, а не панічно боятися їх зробити.

Підготовка до складання міжнародного тесту з nanoEnglish

Онлайн курси англійської мови пропонують пройти підготовку до IELTS різного рівня:
– рівень General призначений для людей, що планують працевлаштування за кордоном, або еміграцію;
– рівень Academic треба успішно пройти для людей, що мріють про отримання якісної освіти за кордоном, та побудову професійної кар’єри.
Кожен курс підготовки складається з 9 кроків, які треба подолати для наближення до здійснення своєї мрії.
Заняття на курсах nanoEnglish дозволяють суттєво збільшити активний лексичний запас студентів, засвоїти граматичні структури, необхідні для спілкування з носіями мови.
При складанні міжнародного тесту потрібна максимальна концентрація. Не слід намагатися вразити екзаменаторів, достатньо довести реальні знання.

Голос Сокальщини на GoogleNews