Поради

Типи міжкімнатних дверей в магазині Style

При облаштуванні квартири важливо приділити уваги всім деталям, це стосується і міжкімнатних дверей.

Вони допомагають розділити приміщення, відповідають за збереження особистого простору, захищають від проникнення запахів, протягів, звуків. Двері виконують і декоративну функцію, оскільки можуть доповнити інтер’єр кімнати. Інтернет-магазин Style пропонує міжкімнатні двері https://dveri-pol.com/dveri-mezhkomnatnie/в різній колірній гамі, зі склом, тільки з дерев’яного профілю, в наявність розсувні конструкції, приховані, складні.

Існує багато видів міжкімнатних дверей. Наприклад, фільончасті, які декоровані невеликими фігурними фільонками. Популярні щитові двері з металу, глухі дерев’яні без додаткового декору, моделі зі скляними вставками, які пропускають сонячне світло в більш темні приміщення.

У каталозі магазина Style міжкімнатні двері від українських і закордонних виробників. Вартість моделей залежить від використаного матеріалу, наявності обробки, механізму закриття, фурнітури. В основному, міжкімнатні двері виготовляють з дерева, ДСП, пластику, металу, загартованого скла. Популярністю користуються комбіновані вироби.

Двері діляться на типи за механізмом відкриття:

  • Орні конструкції можуть відкриватися в обидві сторони. Вони безшумно закриваються, мають довгий термін експлуатації, коштують недорого.
  • Розсувні. Кріпляться до рейок уздовж стіни, завдяки чому і пересуваються. Це компактні конструкції, які економлять простір. Такі двері не можуть зачинитися від протягу.
  • Поворотні. Класичні міжкімнатні двері, які працюють на роторному механізмі.
  • Складено. Нагадують книжку або гармошку, виглядають екзотично, але викликають шум при відкритті / закритті, погано захищають від сторонніх звуків.

В каталозі модно вибрати будь-яку з конструкцій. Якщо самостійно важко визначитися з типом конструкції, менеджер допоможе зробити вибір.

За яким критерієм вибирати двері

Визначитися з типом міжкімнатних дверей необхідно ще на стадії ремонту в приміщенні. Як дверної коробки найкраще підходить деревина, оскільки вона добре підтримує несучу конструкцію. Важливо правильно виміряти такі параметри: дверний отвір по периметру, ширину наличників, подумати, чи потрібен поріг, і вказати його розмір. Щоб конструкція виглядала вишукано, необхідно купувати дверне полотно разом з лиштвами. Таким чином можна уникнути невідповідності відтінків кожного з елементів.

Голос Сокальщини на GoogleNews