Поради

У чому переваги відпочинку в Чорногорії?

Чорногорія – щодо новий туристичний напрям, яке тільки набирає обертів. В останні роки воно стає все більш популярним за рахунок неймовірної природи, незайманої природи і чарівної атмосфери. Невелика доброзичлива країна безумовно стане справжнім відкриттям для бюджетного туриста.

Доступні тури в Чорногорію дозволяють кожному зануритися в атмосферу чарівництва, випробувати неймовірні емоції, стати частиною чогось величнішого. Чорногорію воліють ті туристи, які не особливо сприйнятливі до гучних розваг. Це ідеальне місце, наповнене тишею, комфортом і природою. Це відмінне рішення для всієї родини, де можна насолодитися дарами природи, скуштувати смачну кухню, дізнатися незвідану історію.

цікаві напрямки

Чорногорія – це досить невелика країна. За день можна об’їхати практично всю країну на автомобілі з мінімальними зусиллями.

Туристичний центр країни – Рів’єра. Саме тут представлені різні архітектурні пам’ятники і розваги, які порадують навіть найвибагливішого туриста. Тут також розташований курорт з сучасними готелями. Вони обладнані відповідно до вимог і стандартів, що дозволяє повністю забути про будь-які повсякденних обов’язках.

На території держави розташовані також великі гірськолижні курорти, тому тут можна відпочивати не тільки влітку, а й взимку. Також є найрізноманітніші цікаві види активностей – піші тури, катання на човнах, польоти на параплані і багато іншого.

Особливості та тонкощі

У Чорногорії є найрізноманітніші цікаві варіанти для відпочинку, серед яких виділяють такі:

● Пляжний відпочинок. Є кілька різних пляжів, які створені з дрібного піску або штучних каменів. Вони розташовані в прихованих від сторонніх очей місцях, що дозволяє повністю розслабитися і насолодитися комфортабельними умовами.

● Дайвінг. У Чорногорії він не дуже розвинений, але для шанувальників цього виду активності знайдеться місце для дайвінгу. Тут можна досліджувати безліч цікавих зон, пройти навчання, зробити пробне навчання за допомогою спеціального обладнання.

● Шопінг. У Чорногорії ринки і магазини працюють щодня. У туристичних центрах деякі заклади працюють до 23. Місцевий шопінг безумовно сподобається тим, хто хоче придбати щось пам’ятне і незвичайне. Більшу частину закладів складають антикварні крамниці.

● Кухня. На особливу увагу заслуговують місцеві заклади харчування. Безперечно варто спробувати традиційну кухню, яка нікого не залишить байдужим.

Чорногорія – це справжні відкриття для туристів, які шукають нові враження. Тут можна цікаво і з користю провести час всією сім’єю або з друзями.

Голос Сокальщини на GoogleNews