Поради

Укладання договору: коли варто звернутися за юридичною допомогою до спеціалістів?

Будь-який договір потребує ретельного вивчення як для того, хто його складає, так і для того, хто буде підписувати. Це той випадок, коли один розділовий знак чи формулювання слів мають вагу і можуть вплинути на зміст документа, а значить, і на його силу.

Коли потрібна юридична допомога у складанні договорів, краще звернутись до професіоналів, тобто до юристів. Спеціалісти з 15-річним досвідом роботи у сфері українського та міжнародного права працюють у компанії Campio Group.

Це важливо, бо звичайна людина може на щось не звернути увагу, переглядаючи документ, а спеціалісти правильно оцінюють всі його пункти. Юристи допомагають узгоджувати умови договорів, завдяки чому у майбутньому можна уникнути конфліктних ситуацій, фінансових втрат та проблем із законом.

З якими видами договорів працюють юристи?

Є великий список юридичних договорів, з якими приходять до юристів. До переліку  видів, які зустрічаються найчастіше, входять:

  • трудові;
  • оренди приміщень, майна, транспорту;
  • позики;
  • застави;
  • купівлі або продажу;
  • кредити (комерційні, товарні);
  • установчі документи.

Цей список можна продовжувати довго, оскільки укладання договорів передбачено у багатьох випадках. Важливо лише вчасно звернутись до юриста, щоб потім не зіштовхнутись із ситуацією, коли документ вже підписано, а його умови вас не влаштовують, бо там є незручні нюанси, яких ви не помітили.

Чому варто звертатись у Campio Group з питаннями договірного права?

У компанії працюють компетентні спеціалісти з досвідом. Звернутись до них ви можете у таких випадках:

  • потрібно укласти договір, який можна буде використовувати і у майбутньому;
  • проаналізувати документ, який вже складено, на наявність ризиків, а також перевірити його умови на відповідність діючому законодавству;
  • необхідно розробити декілька угод, які дозволять досягти бажаного результату (наприклад, в економічній сфері), оминаючи при цьому можливі ризики або зменшуючи їх кількість до мінімуму.

Якщо йдеться про правовий аналіз договору, то він може мати дві форми:

  1. Письмовий висновок. У ньому будуть прописані рекомендації про те, які положення документу варто було б змінити, вказані посилання на норми закону, відмічені ті пункти, які можуть мати негативний вплив;
  2. Проект договору, створений безпосередньо юристами компанії.

Щоб отримати юридичну допомогу, звертайтесь до спеціалістів онлайн (через сайт), за номером телефону або записуйтесь на офлайн консультацію в офісі, який знаходиться у Києві.

Голос Сокальщини на GoogleNews