Поради

Укласть договір на придбання нерухомості та транспорту – що потрібно знати?

Кожен дорослий житель країни хоч раз в житті купував нерухомість, транспортний засіб, техніку, оформляв страховку. Щоб убезпечити себе, необхідно правильно скласти договір купівлі-продажу. Не всі громадяни можуть самостійно розібратися в тонкощах таких процедур. У таких випадках рекомендовано звертатися до фахівців. Компанія Dogovor-service пропонує широкий спектр послуг з укладання договорів для фізичних осіб.

Послуги компанії Dogovor-service

Dogovor-service працює більше 16 років. Офіси компанії розташовані в м Київ. Консультації безкоштовні, їх можна замовити на офіційному сайті dogovor-service.com.ua через форму зворотного зв’язку. Клієнти мають можливість отримати допомогу в укладанні договорів купівлі-продажу для баггі та квадроциклів, легкових автомобілів, спеціальної техніки, сільськогосподарської техніки. Також можливо замовити оцінку транспортного засобу і скласти договір страхування.

За час роботи замовники оцінили переваги співпраці з Dogovor-service. Серед подібних пропозицій можна виділити основні плюси співпраці:

  • Висока репутація серед клієнтів.
  • Індивідуальний підхід до кожного замовника.
  • Орієнтованість на інтереси клієнта.
  • Швидкість виконання замовлень.
  • Доступні ціни.
  • Відповідальність за кожен складений договір.

Для оформлення договору знадобитися підготовка. Якщо приватні особи або маловідомі компанії обіцяють укласти договір швидко, процедура може мати негативні наслідки для клієнта. Важливо перевірити законність продажу автомобіля: можливо він знаходиться в угоні або під арештом, чи в порядку документи власника. Дотримання повної процедури перевірки гарантовано співробітниками компанії.

Експертна оцінка і страхування транспортного засобу

У Dogovor-service можливо замовити страхування автомобіля або спецтехніки. Страхування для різних видів транспорту має свою специфіку, це розуміють фахівці компанії, і візьмуть до уваги при укладанні договору.

Перед продажем транспортного засобу необхідно отримати експертну оцінку про його технічний стан. Після процедури власник не зможе встановити ціну нижче тієї, що була вказана в ув’язненні. Фахівці Dogovor-service проводять оцінку в стислі терміни. Вартість висновку від 400 грн. Замовник отримує документ, виконаний відповідно до вимог законодавства.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.