Поради

«Укрзалізниця» повідомила, що відправляє додаткові поїзди на травневі свята між Харковом і Одесою

Про це повідомили в четвер, 29 квітня

Як курсуватимуть потяги на Великодні та травневі свята

У компанії відзначили, що за період великодніх і травневих свят, очікується кількість пасажирів на цих напрямках до 320 тисяч. На цьому маршруті загальна кількість рейсів в цей період складе 28 відправок.

Додаткові рейси очікують на таких маршрутах:

Маршрут №242 / 241 Одеса – Дніпро – Одеса продовжать до Харкова. Відправлення з Одеси буде 29 квітня і 3 травня. З Харкова до Одеси поїзда йтимуть 30 квітня і 4 травня.
Маршрут №251 / 252 Харків – Миколаїв – Харків продовжать до Одеси. Відправлення з Харкова відбуватиметься 29 квітня і 9 травня, а з Одеси 30 квітня і 10 травня.

Як відзначають в «Укрзалізниці», щороку напередодні травневих (а в цьому році вони збіглися з великодніми) свят спостерігається підвищений попит на перевезення, тому компанія організовує додаткові потяги. Додаткові рейси відправлять з Одеси, Чернівців, Ужгорода, які будуть перевозити пасажирів до Рівненської та Волинської областей.

Компанія відзначає, що продовжує піклуватися про безпеку пасажирів, тому у всіх приміських поїздах встановлюють камери спостереження. Таким способом машиніст може спостерігати за ситуацією в вагонах.

Також пасажирам варто бути готовими до підвищення вартості квитків. Як заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, ціни на підвищаться, оскільки буде проведена індексація, що її робили з 2018 року.

Пасажирів без маски можуть зняти з поїзда

Під час травневих свят будуть проводитися рейди з Нацполіціей і воєнізованою охороною, щоб виключити перебування в заповнених вагонах пасажирів (або співробітників) без маски. Інформацію надав керівник комунікацій і маркетингу пасажирського напряму «Укрзалізниці» Олександр Шевченко.

Як він пояснює, знімати пасажира з рейсу через відсутність або відмови надіти маску, має право тільки начальник поїзда. Співробітники «Укрзалізниці» не мають права використовувати фізичну силу: штовхати, вести за руку і ін. Для цього необхідно викликати поліцію. У випадках, коли пасажир не бажає виконувати правила, поводиться неадекватно, не реагує на прохання провідників, начальник поїзда має право зняти людини з рейсу, для цього існують певні кейси. Тому в «Укрзалізниці» просять усіх бути максимально свідомими і використовувати як дезінфектори, так і маски під час перебування на вокзалах і в вагонах поїздів.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.