Поради

Умови автопрокату в одній із найкращих компаній України NarsCars

Послугами прокату авто сьогодні користуються люди з різних куточків України, їхня популярність очевидна. Зручний сервіс дозволяє при наявності невеликої суми забезпечити себе транспортним засобом та завжди мати доступ до керма, забути про виснажливі поїздки на автобусах та відмовитися від таксі. Незважаючи на популярність оренди автомобілів, є багато людей, які не зовсім розуміють, на яких умовах можна стати клієнтом прокатної компанії. Турбують питання, пов’язані з укладенням договору, обов’язками, заставою та оплатою? Розглянемо основні з них, детально розкажемо про правила експлуатації прокатного транспорту.

Відповіді на найпоширеніші питання

Люди, які вперше беруть авто в оренду, стикаються з масою незрозумілих моментів, не розуміють власних обов’язків. Коли виникають питання, це нормально. Пропонуємо ознайомитися з відповідями та тільки після цього звертатися до перевіреного сервісу прокату автомобілів NarsCars.

1. Як забронювати транспортний засіб та коли це можна зробити?

NarsCars — це цілодобовий автопрокат в Україні, тому звертайтеся в компанію у вільний зручний час. Забронювати машину можна на сайті або в телефонному режимі.

2. Які документи необхідні?

Замовникам послуги потрібні права, паспорт та ІПН.

3. Чи існують якісь обмеження щодо користування прокатним авто?

Клієнти компанії NarsCars мають можливість пересування по всій країні, за винятком зон відчуження та непідконтрольних територій.

4. Як повернути транспортний засіб та чи потрібно обов’язково їхати до міста, де був оформлений прокат?

Ні. У компанії діє послуга One way. Вона передбачає можливість повернення ТЗ в іншому населеному пункті, але зазначимо, що за неї треба заплатити. Вартість One way залежить від відстані між населеними пунктами.

5. Чи отримує клієнт страховку?

Так. Всі авто застраховані ОСЦПВ і КАСКО.

6. Яку відповідальність несе водій, який потрапив у ДТП?

При пошкодженні автомобіля або після аварії, яка сталася через некоректні дії клієнта, компанія залишає собі всю суму застави.

Також зазначимо наступне: оренда в компанії NarsCars надається людям від 23 років, що мають стаж водіння від 2 років.

Права та обов’язки клієнта

Всю детальну інформацію стосовно цієї теми завжди надають менеджери компанії NarsCars. Про головні моменти краще дізнатися зараз, якщо цікавить послуга прокату машини. Зазначимо, що фірма працює по всій країні. Її відділення є в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові. Взяти авто в оренду можуть усі охочі, якщо необхідний цілодобовий доступ до керма та влаштовують усі пункти договору.

У компанії встановлені чіткі норми експлуатації, серед них:

  1. Заборона на самостійну модернізацію ТЗ без згоди орендодавця. Якщо клієнт встановив деякі зйомні деталі тюнінгу, то варто зняти їх після експлуатації авто. У всіх інших випадках зміни розцінюються як збитки.
  2. Заборона на самостійний ремонт ТЗ. У компаніях, які займаються автопрокатом, укладені договори на обслуговування з певними СТО. Самовільний ремонт в іншому сервісному центрі розцінюють як порушення умов гарантійного обслуговування. У такому випадку орендодавець має право вимагати грошову компенсацію.
  3. Огляд ТЗ перед орендою та під час повернення. На стадії укладення договору потрібно уважно оцінити стан авто в присутності представника компанії. Якщо є дефекти, їх фіксують. Такий підхід дозволяє уникнути проблем при поверненні машини. Віддати авто необхідно в тому ж вигляді, яким його надали в користування (з повним баком, чисте), щоб не доплачувати за порушення умов договору.

Клієнт має право отримати відповіді на всі запитання про оренду та страховку, замовити додаткові послуги (прокат автокрісла або навігатора, подачу машини в зручний час на конкретну адресу). Але використовувати ТЗ можна тільки в особистих цілях. Заборонено здавати його в оренду, брати участь у змаганнях, виїжджати за кордон без домовленості, буксирувати транспорт. Більш детальні правила поводження з машиною потрібно уточнювати під час укладення договору.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.