Поради

Умови отримання кредиту в компанії Miloan

Онлайн-кредит – це простий спосіб швидко покращити фінансове становище

Мікрокредітной компанії працюють в приділення режимі, і позичити гроші на особисті потреби просто, не виходячи з дому. Досить мати доступ в інтернет і відповідати вимогам кредитної організації. Компанія Miloan пропонує кращі умови кредитування для громадян України. Скористатися кредитним калькулятором і відправити запит на позику просто на офіційному сайті https://ukrkredit.com.ua/kompanii/miloan/.

Компанія Miloan пропонує вигідні та прозорі умови кредитування для громадян України. Клієнти, які звертаються за позикою вперше, мають можливість користуватися кредитним лімітом без додаткових нарахувань, оскільки для нових позичальників діє процентна ставка 0,01% в день. Максимально видають до 15000 грн. на термін до 30 днів.

Безвідсотковий період користування дозволяє швидко виправити фінансове становище: оплатити навчання, відремонтувати транспорт або техніку, оплатити товари або послуги та ін. Важливо своєчасно погасити таку позику, оскільки при утворенні прострочення кредитор може нарахувати відсотки за користування. Всі умови користування і погашення вказані в кредитному договорі. Ознайомитися з договором можна в особистому кабінеті клієнта на сайті компанії. Він має таку ж юридичну силу, як і звичайний паперовий договір.

Постійні позичальники (які не порушують умов договору) користуються пільговими умовами кредитування: отримують великі суми на довший термін користування. Заявка постійних клієнтів розглядається миттєво.

Вимоги до позичальників

Компанія Miloan пропонує високий відсоток схвалення заявок на мікрокредитування. Щоб отримати гроші, достатньо відповідати таким вимогам:

  • Мінімальний вік 18 років.
  • Максимальний вік 65 років.
  • Документи: паспорт громадянина України.
  • Працевлаштування: будь-яке.

Важливо відзначити, що допускається погана кредитна історія. Видача грошей відбувається на банківську карту будь-якого українського банку, яка відповідає вимогам компанії. Miloan пропонує пролонгацію кредиту, тобто позичальник може продовжити термін його користування, якщо виникають труднощі з погашенням позики. Оплачувати кредит можна різними способами: в особистому кабінеті на сайті, за реквізитами, в терміналах самообслуговування, в касах банків. Термін грошового переводи і комісію за послугу варто уточнювати до здійснення оплати.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.