Поради

Умивальник 40 см для невеликої ванної кімнати

У питаннях облаштування невеликих санвузлів важливе значення має гармонійне поєднання раціональності, комфорту та затишку. Власникам міських квартир, які не можуть похвалитися великою ванною кімнатою, доводиться заощаджувати кожен сантиметр вільного простору.

У цьому випадку має сенс звернути увагу на умивальники 40см від виробника miraggio. Вони мають безліч незаперечних переваг, дозволяють реалізувати будь-який дизайнерський проект. За допомогою мініатюрної раковини особливої ​​конструкції та оригінальної архітектурно-дизайнерської ідеї недоліки площі легко перетворюються на їх унікальну особливість, а найскромніше приміщення набуває яскравої індивідуальності.

Компактні розміри забезпечують раціональне використання наявного простору, дозволяють монтувати іншу сантехніку та побутову техніку.

Переваги маленьких умивальників

Невеликий предмет сантехніки має низку незаперечних переваг:

  • завдяки компактним розмірам займає мало місця;
  • дозволяє встановлювати іншу сантехніку;
  • легко монтується;
  • заповнює собою зазвичай простір, що не використовується.

При виборі оптимального варіанта слід виходити з конструктивних особливостей санвузла та дизайнерського рішення.

Види умивальників 40 см

За способом монтажу всі умивальники поділяються на навісні, підлогові, накладні, вбудовані та спеціальні. Перші вважаються традиційними, їх установки необхідні кронштейни чи підвісні тумби. Підлогові варіанти можуть монтуватися біля будь-якої основи. Накладні моделі з’явилися на ринку сантехніки відносно недавно, проте вже завоювали кохання споживача. Для їх монтажу необхідна спеціальна стільниця, яка сама по собі органічно вписується в будь-який простір і дозволяє економніше використовувати його. Вбудовувані моделі монтуються в проріз стільниці врівень, забезпечуючи велику площу робочої зони, а в їхній тумбі можна організувати місце для зберігання побутової хімії або аксесуарів. Спеціальні раковини встановлюються над ванною або пральною машиною, вони мають плоске дно і невелику глибину.

Вибір оптимального варіанту залежить переважно від особистих уподобань, оскільки різноманітність моделей, форм та дизайнів сучасної сантехніки дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї.

Голос Сокальщини на GoogleNews