Поради

Унікальна методика лікування артриту і артрозу

Чи часто ви звертаєтеся до лікаря, коли у вас болять коліна, тазостегновий суглоб, кисті рук? Більшість відповість на це питання негативно. Розпочаті болю намагаються перетерпіти, придушити за допомогою розігрівають мазей або нестероїдних протизапальних засобів, не розуміючи, що тим самим тільки заганяють хворобу всередину. Не потрібно чекати, поки болю в суглобах стануть нестерпними, набудуть характеру хронічних і лікування буде досить тривалим і проблематичним. Одним із дієвих способів позбавлення від важкого суглобового захворювання стала методика доктора Бубновського.

постановка діагнозу

Курс лікування багато в чому залежить від правильної постановки діагнозу. Суглобові захворювання артрит і артроз відрізняються один від одного. Артрит – це запалення тканин суглобів. Артроз ж – це руйнування хряща, що покриває поверхню суглоба, в запущених випадках починається руйнування самої кістки. Симптоми обох хвороб багато в чому схожі, але лікування неоднакове. Тому важливо правильно поставити діагноз.

У центрі Bubnovski для правильного визначення хвороби суглоба і призначення комплексного лікування використовуються наступні діагностичні елементи:

  • дані МРТ (магнітно-резонансної томографії), які більш точно продемонструють стан зв’язок, м’язів, хрящів;
  • рентгенівські знімки, що відображають стан кісток;
  • показники аналізу крові, що свідчать про наявність запального процесу.

Лікування артриту і артрозу по Бубнівська

Лікування суглобів в центрі Bubnovski проводиться без медикаментозних засобів і хірургічного втручання. Методика полягає в підборі вправ на спеціальних тренажерах, які позбавляють від тертя в суглобах.

  • Пацієнт, який звернувся в медичний центр, проходить точну діагностику захворювання (артриту, артрозу).
  • Спеціаліст становить комплекс вправ на тренажерах в залежності від індивідуальних особливостей захворювання.
  • Проводиться пробне заняття під керівництвом досвідченого інструктора.
  • Хворий проходить три цикли вправ (всього 36 занять) на тренажерах, що виключають осьову навантаження і тертя хрящів.
  • В якості додаткових методик використовується кріомасаж (холодовий вплив), масаж з гелем Пантонік; лікування лазером, бальнеотерапія (лікування грязями і мінеральними водами).

Після проведення комплексу вправ в поєднанні з іншими методами пацієнт звільняється від пекучого болю в суглобах і здатний до повноцінного життя.

Почніть свій шлях до позбавлення від болю з консультації лікаря кінезітерапевта, залишивши заявку на сайті медичного центру Bubnovski в Харкові. Вам буде призначено час відвідування клініки. Після постановки діагнозу пройдіть лікування за методом Бубновського – ваші суглоби будуть працювати, як новенькі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.