Поради

Універсальний Macbook Pro 14 вибір якості та надійності

MacBook PRO 14 це потужний та швидкий девайс останнього покоління. Завдяки інноваційним технологіям, що впроваджуються при його створенні, пристрій може використовуватися як для роботи, так і для обробки фотографій, монтажу відеозаписів або аматорського геймінгу.

Технічні характеристики

Якщо ви бажаєте придбати MacBook pro 14 на сайті інтернет-магазину, необхідно звернути увагу на технічні характеристики ноутбука. Виробник оснастив пристрій SSD-накопичувачем ємністю 8 ТБ. Швидкість читання сягає 7,4 ГБ/с.

Залежно від типу чіпа, Макбук для 14 може бути обладнаний пам’яттю з пропускною здатністю до 200 або 400 ГБ/с. Роздільна здатність камери дозволяє проводити відеотрансляції як HD 1080p.

Apple MacBook pro 14 підтримує два стандарти бездротового зв’язку, такі як:

  • Wi-Fi 6 802.11ax;
  • Bluetooth 5.0.

Для роботи без підключення до електричної мережі в ноутбуці передбачено акумуляторну батарею ємністю 70 Втч. Зручність користування забезпечує низьку вагу ноутбука 1,61 кг. Якщо ви зібралися купити Макбук ПРО 14, габарити такі: 31,26 x1, 55×22, 12 см. Гарантія діє протягом 12 місяців після придбання.

Продуктивність системи

Замовити MacBook PRO 14 можна з одним із двох варіантів чіпів залежно від потреб:

  • М1. Кількість ядер сягає 10 одиниць. Ресурс пам’яті складає 32 ГБ. Виробник передбачив у графічному процесорі 16 ядер.
  • М1 Max. Кількість ядер даної модифікації така сама, як і в попередній. При цьому обсяг пам’яті збільшений до 64 ГБ. Це спрощує роботу користувачів у багатьох програмах. У графічному процесорі передбачено 32 ядра.

Зібравшись купити MacBook PRO 14, потрібно розуміти, скільки часу пристрій здатний працювати без підключення до електричної мережі. Девайсом можна користуватися протягом 17 годин під час відтворення відеозаписів та 11 годин під час роботи в Інтернеті. Це одна з причин того, чому замовники вирішують купити MacBook PRO 14 замість деяких альтернативних ноутбуків.

Переваги девайсу

Купити Макбук ПРО 14 у Києві не становить проблем, оскільки він має доступну вартість, що відповідає технічним характеристикам та функціональним можливостям. До переваг пристрою користувачі відносять:

  • підвищену продуктивність;
  • більш динамічну роботу порівняно з попередньою версією;
  • оновлену систему охолодження;
  • наявність 3 студійних мікрофонів з шумом придушенням до 60%;
  • наявність 4 динаміків низької частоти з широким діапазоном звучання.

Придбати девайс в Україні з доставкою країною кожен може вже сьогодні!

Голос Сокальщини на GoogleNews