Поради

Управління активами інвестиційного фонду компанії КІФ

Гроші, які не інвестовані у прибуткову справу, не приносять прибутку, а з часом і взагалі знецінюються. Власники заощаджень вибирають різні способи пасивного прибутку: відкривають депозит, вкладають у нерухомість, розвиток бізнесу. Ще одним варіантом отримання високого доходу є інвестування коштів. Проте фізична особа не може самостійно здійснювати операції на фондових біржах. Для цього знадобляться послуги компанії з управління активами, яка бере на себе обов’язок керування капіталом інвестора. Управління активами КІФ дозволяє легально та безпечно отримувати прибуток.

Як працюють компанії з управління активами (КУА)

Компанії з Управління Активами мають ліцензію на ведення діяльності. Діяльність організації регулюється законодавством, а контроль здійснює Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку. Компанія управляє активами на таких умовах:

  • Проводить аналіз активів, якими планує керувати.
  • Постійно моніторить вартість активів.
  • Готує звітність у контролюючі органи.
  • Оформлює договори з купівлі, продажу, активів, викупу цінних паперів.
  • Здійснює бухгалтерський та податковий облік.
  • Здійснює емісію цінних паперів та ін.

Компанія з управління активами узгоджує усі свої дії з інвестором, консультує його з питань вдалого вкладення коштів.

Переваги співпраці з КІФ

Компанія з управління активами Інвестиційні партнери має відповідні дозволи на здійснення робіт з керування активами та інвестиційними фондами. Вона керує активами більш ніж 65 інвестиційних фондів, виступає персональним менеджером для кожного із цих фондів. КІФ проводить експертизу для торгівельних, будівельних, фінансових, логістичних компаній, Агробізнесу, Девелоперських організацій тощо.

Кошти інвесторів залучаються в активи способом купівлі акцій КІФ. Гроші потрапляють на рахунок корпоративного фонду, а потім а потім йдуть на формування активів фонду. Інвестиційна політика та напрямки обмеження інвестування КІФ описані у в Інвестиційній декларації, основному Документі, яким керується компанія. Крім цього, КІФ ще має й інші напрямки діяльності: продаж готових корпоративних фондів та управління інтелектуальною власністю через КІФ.

Щоб отримати консультацію стосовно інвестування, потрібно заповнити коротку заявку на сайті: вказати ім’я, контактний номер телефону та електронну адресу. Менеджер зв’яжеться у короткий термін для подання вичерпної інформації стосовно послуг компанії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.