Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Установка ГБО на авто: доцільність та переваги

Бажання перейти на газ виникає у кожного власника, який інтенсивно експлуатує свій автомобіль. На заправку бензином витрачаються чималі кошти, а газове паливо коштує набагато дешевше, і таким чином надається можливість суттєво заощадити витрати на активне використання автомобіля. Але іноді у автовласників виникають певні сумніви та побоювання, пов’язані з монтажем газової системи. Звичайно ж, водіям слід враховувати, що встановлення ГБО відноситься до кардинальної зміни конструкції автомобіля, тому необхідно уважно поставитися до вибору правильного комплекту обладнання та монтажу системи, щоб отримати бажаний результат, а також забезпечити безпеку та комфорт, та виключити негативні впливи на силовий агрегат авто .

Позитивні фактори встановлення ГБО

Економія коштів на експлуатації автомобіля є основним привабливим моментом у прийнятті рішення щодо монтажу газобалонної системи. Кошти, витрачені на покупку комплекту і його установку швидко окупляться, якщо авто експлуатується регулярно, а пробіг становить близько 900 кілометрів на місяць. За менш інтенсивної експлуатації період окупності продовжується.

У деяких автовласників виникають сумніви щодо доцільності встановлення газової системи. Авто розраховане на бензинове паливо, а використання газу може вплинути на штатні системи. Ці тривоги безпідставні. Доведено практикою, що встановлення ГБО не лише не шкодить двигуну, а й продовжує його робочий ресурс. Але для цього випливає:

– грамотно вибрати обладнання, яке у широкому асортименті представлене за посиланням: https://farre.com.ua/shop/;

– довірити монтаж та налаштування лише фахівцям сервісу ГБО;

– Встановити спеціальні газові свічки запалювання.

Не варто турбуватися і щодо безпеки обладнання. У сучасних комплектах ГБО передбачені системи захисту, які унеможливлюють виникнення аварійних ситуацій.

Як вибрати покоління ГБО

Системи 1-го покоління ГБО сьогодні майже не встановлюються, оскільки вони не відповідають параметрам сучасних двигунів і не відповідають екологічним стандартам. Для карбюраторних автомобілів вибирають ГБО 2 покоління. А для сучасних інжекторних автомобілів встановлюють комплекти наступних поколінь. Оптимальним варіантом вважається 4-е покоління ГБО, яке забезпечує:

– економічність витрати палива;

– Стабільність роботи силового агрегату;

– Зручне управління.

В автомобілі нового покоління, оснащені вдосконаленими економічними силовими агрегатами безпосереднього (прямого) упорскування, можна встановити інноваційне ГБО 5-го та 6-го поколінь.

Exit mobile version