Поради

УЗД для вагітних – де записатися?

На протязі періоду вагітності у відповідності з рекомендаціями лікарів проводиться 3 планових обстеження жінки та плода за допомогою ультразвукового дослідження. Це дозволяє спостерігати за перебігом вагітності, станом малюка та майбутньої мами, своєчасно попереджати можливі негаразди. Якщо вам потрібно високоякісне та безпечне УЗД вагітних https://urosvit.com/ultrazvukove-doslidzhennya/uzd-vagitnosti-lviv/, то пропонуємо звертатися в клініку UROSVIT.

Слід відзначити, що виконання планових УЗД скринінгів вагітних запобігає ризику народження хворої дитини та в деяких випадках рятує життя жінки. В процесі обстеження, що проводиться професійними лікарями на сучасному обладнанні, виключаються патології розвитку окремих органів малюка, скелету, головного мозку, пуповини, навколоплідних вод, плаценти. Також ультразвукова діагностика вагітної жінки дозволяє визначити наявність патології хромосом чи підтвердити відсутність відхилень.

Чому УЗД вагітних слід робити в УРОСВІТ?

Клініка УРОСВІТ у Львові має провідне обладнання та команду кваліфікованих фахівців відповідного профілю, які виконують ультразвукові дослідження на високому рівні, з отриманням максимально точних результатів. Перевагами звернення до UROSVIT для кожної вагітної жінки є:

  • індивідуальний підхід;
  • безболісне та нешкідливе обстеження з урахуванням всіх особливостей стану;
  • наявність відповідного досвіду для можливості розпізнавання різноманітних патологій на ранніх термінах вагітності;
  • доступні ціни на сучасний сервіс.

Ретельний нагляд за здоров’ям матері та малюка

  1. При обстеженні вагітності в першому триместрі підтверджується наявність серцебиття плоду. Якщо серцебиття відсутнє, то слід негайно проводити видалення завмерлого плоду.
  2. Якщо вагітність триває вже 11 тижнів, то за допомогою УЗД можна виявити багатоплідність, а також грубі аномалії. Додатково УЗД у ранній період вагітності дозволяє оглянути стан яєчників, формування плаценти, плідних оболонок.
  3. На другому плановому скринінгу, що рекомендується проводити у II періоді вагітності, можна дізнатися про пороки розвитку плоду, патології окремих органів малюка.
  4. У III триместрі УЗД дозволяє виявити гідроцефалію, діафрагмальну грижу, пухлини плоду, деякі патологічні зміни на серці, нирках.
  5. Використання ультразвукового обстеження майбутньої мами надає можливість побачити неправильне розташування плоду, щоб визначити, чи потрібно під час народження дитини застосовувати Кесарів розтин.

Як записатися на УЗД-скринінг для вагітних?

Ви можете записатися на УЗД вагітних на зручний день та час, не виключаючи вихідні дні. Для цього скористайтеся online формою на сайті клініки УРОСВІТ чи зателефонуйте працівникам. Якщо перед дослідженням знадобиться якесь попереднє підготування, то лікар вам надасть необхідну інформацію. По завершенні обстежень ви отримуєте всі необхідні документи з висновками фахівця.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.