Поради

Відгуки про компанію FLeaders

Хочу поділитися позитивною оцінкою і залишити відгук про київську компанію FLeaders. Літо 2020 було повністю не передбачуваним, проте, я отримала в кінці лютого 2020 візу в Америку і в кінці червня полетіла в США за програмою Work and Travel. Ось так я студентка 2го курсу Львівського Університету все таке побивла нехай і 1 місяць в США. На літо 2021 також планую в Сполучені Штати, знову звернуся до компанії FLeaders, я їм довіряю. Оформлення повністю зробили онлайн. До Києва я приїхала тільки 1 раз для отримання візи.

РОБОТА І ПОДОРОЖІ У США – ЦЕ ЗАПАХ СВОБОДИ!

«Work and Travel – час мого життя» https://myworktravel.com/ – кожен, хто хоч раз зважився на це, буде захоплюватися цим все своє життя. Вільний, вільний, спонтанний: використовуйте свій час після школи або, якщо ви хочете відпочити від студентського життя і попрацювати або відправитися в подорож, залишайтеся в країні своєї мрії. Ви подорожуєте по США абсолютно незалежно, дивіться, як далеко ви просунулися, і відразу ж вирішуєте на деякий час стати розсудливим. Якщо вам подобається місце і є робота, ви попрацюєте кілька тижнів, щоб поповнити свій бюджет на поїздку, перш ніж пора знову їхати!

Найкрасивіша родзинка вашої програми Work and Travel USA – це численні міжнародні дружні відносини і знайомства, які ви зав’яжете. Будь то колеги по роботі в хостелі або на фермі, інші мандрівники або місцеві жителі: незалежність дає кожному мандрівникові багато часу, щоб краще пізнати себе і познайомитися з багатьма іншими людьми, поглядами і життєвими планами. Той, хто відправиться у відрядження і подорож на рік, повертається космополітичним і сильним персонажем.

РОБОТА ВЛІТКУ В США, ПОДОРОЖІ ТА ПОЛІПШЕННЯ МОВ – ВИ ПРОСТО РОБИТЕ СВОЮ СПРАВУ!

Ця свобода унікальна – і ви можете насолоджуватися природою і пейзажами, відчуттям великого міста і ритмом життя в країні, що приймає без будь-яких часових обмежень. Якщо ви відчуваєте себе особливо комфортно в одному місці, чому б просто не залишитися ще на тиждень … або дві! У вас є така свобода з усіма нашими програмами: неважливо, чи виберете ви класичну програму роботи і подорожей, проживання на ранчо або на фермі або мовної помічник – ви вирішуєте, куди приведе вас подорож. А якщо ви хочете заздалегідь пройти мовний курс, з нами це не проблема!

ЧОМУ Work and Travel з FLeaders стане успішним

  • У FLeaders Вас підтримують вас в процесі подачі заявки, оформленні візових і страхових формальностей і багато іншого.
  • Допомога з питаннями про планування та реалізації програми Work and Travel USA, підтримка на місці в США
  • Попереду Вас чекають незабутні американські враження! Компанія FLeaders допоможе Вам у цьому зі своїми якісними вакансіями
  • Докладна інформація про країну, знайомство з повсякденним життям і світом праці на місці, дружба на все життя
  • ІНТЕНСИВНЕ ПОДГОТОВКАПочті все робітники і відрядні поїздки включають мовний курс перед початком роботи.

Якщо Ви вчитеся у Львові, програму Work and Travel USA можна оформити повністю дистанційно не виходячи з дому в FLeaders. Рекомендую FLeaders, якщо влітку 2021 Ви прагнете працювате у США по Work and Travel

FLeaders, Київ, Україна

Work and Travel USA

https://myworktravel.com/work-and-travel-usa.html

Tel .: +38(050)786-5550 (viber, telegram)

Email: admissions@myworktravel.com

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.