Поради

Відкрийте для себе переваги аквааеробіки у фітнесі

Аквафітнес – чудовий спосіб поєднати традиційні заняття в тренажерному залі з прекрасними перевагами води. Потрібно лише кілька занять аквааеробікою, і ви побачите велику різницю в загальній фізичній формі.

Аквафітнес насправді дуже популярний, і велика кількість фітнес-шкіл, де є басейн, пропонують такий вид заняття. Все більше оздоровчих центрів та спа-готелів починають пропонувати цю діяльність своїм гостям. Спа-центр Три Стихії пропонує заняття аква-фітнесом, що є важливою частиною оздоровчих програм.

Тренування у воді – це одне з найбільш лікувальних занять, в якому можна взяти участь. Водна аеробіка формує кардіо, силу та опір, і в той же час є легкою для суглобів в прохолодній та розслаблюючій атмосфері!

Основні переваги аквааеробіки

Вода допомагає вільніше рухатися. Для людей, які страждають від проблем із суглобами, гідротерапія є ідеальним видом занять. І кров краще циркулює по організму. Відчутно знижується артеріальний тиск і, а також уповільнюється частота серцевих скорочень у спокійному стані. Ваше серце підтримує свою продуктивність, при цьому менше напружуючись!

Опір води під час силових тренувань стимулює використання м’язів: чим більше сили ви прикладаєте, тим вищий опір. Вода чинить опір більший, ніж повітря, і тому м’язи працюють інтенсивніше. Разом з тим занурившись у воду, тіло важить значно менше, і всі рухи стають простішими для виконання. Тож, хоча ваші м’язи працюють інтенсивніше, ви цього навіть не помічаєте!

Вплив сили тяжіння менше у воді, що забезпечує більший обсяг рухів.

Тренування у воді допомагає запобігти перегріванню, допомагаючи довше займатися.

І … це весело! Нерідко це можна сказати про тренування.

Чого чекати на уроці аквааеробіки

Перше, що ви отримаєте, – це чудове загальне тренування. Ви також будете використовувати обладнання, таке як аквагантелі, кікборди та гідродиски.

Вам не потрібно купувати обладнання, якщо ви цього не хочете. Все, що вам потрібно, забезпечить ваш басейн.

Окрім усіх цих переваг для здоров’я та фітнесу перебування у воді – це радісний досвід. Дарує відчуття легкості, яке допомагає позбутись зайвих кілограмів. І на відміну від традиційних групових занять, таких як аеробіка чи танці, аквафіт не є змагальним. Більшість людей вважають, що вони можуть бути більш зосередженими на рухах, коли вони не турбуються про те, щоб не відставати від усіх інших.

Завітайте в Три Стихії, де пропонують аквааеробіку з найкращими інструктурами.

65981607
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.