Поради

Відра для льоду і шампанського

Про сервіровці столу, а також про те, яким він може бути вишуканим, можна вести розмови вічно, адже часом навіть самий маленький нюанс може перетворити звичайне застілля в святковий. Сьогодні ми відкриємо для вас завісу таємниці того, на що впливають відра для шампанського, з чого їх виготовляють, а також для чого вони потрібні. Впевнені, вам буде цікаво.

Якість випитого напою за столом

Як добре розкриваються деякі види звичайних і міцних напоїв, якщо знизити їх температуру. Здається, що ти п’єш щось зовсім інше, але що надає такий ефект? Правильне охолодження рідини.

Але, часом недостатньо кинути в горезвісний віскі пару шматочків льоду – необхідно щоб цей лід був настільки охолодженим, щоб не просто буденно розчинився в рідини, а щоб постійно насичував його смак.

Безумовно, є ряд напоїв, які рекомендується пити теплими або гарячими, але в процентному співвідношенні рідин, які краще п’ються холодними – більшість. І варто зазначити, що багато хто з цих “охолоджених” напоїв вважаються вишуканими.

Відра для льоду і шампанського

Здавалося, легше винаходи для утримання низької температури напою не придумаєш, але навіть одна присутність відра з охолодженої в ньому пляшкою шампанського привносить певний шарм.

Для охолодження прекрасно підходять вина, пиво або вищезазначене шампанське. Завжди варто пам’ятати також і про аксесуарах, які є невід’ємним елементом подачі напою з відра – серветка, яка завжди лягає на край відра, щоб краплі талої води не потрапили на святковий стіл, а також щоб сама пляшка не вислизнула з рук – одна з дрібниць, здавалося б, але яку варто враховувати.

Також варто пам’ятати, що поліпшити смак напою здатні навіть склянки, якщо вони виготовлені якісно і зі смаком.

Відро для шампанського буває абсолютно різних дизайнів, на будь-який смак:

  • Гладкі і округлі – стандартна форма відра, виконаного з плоского металу, яке подається на святковий стіл;
  • Кришталеві або скляні – ідеально вписуються в будь-який найбагатший сервіз столу, з великою кількістю столових приборів;
  • Дизайнерські – тут вже все індивідуально, оскільки можна зробити ємність абсолютно будь-яку за формою, оскільки тут більше вирішує ваш креатив. Але при виборі, також варто пам’ятати, що така ємність безпосередньо свідчить про якість смаку господаря.

Які ще матеріали використовуються для відер шампанського? Дуже часто можна зустріти такі матеріали як метал, ротанг, скло, пластик, вініл і т.д. Але якщо брати до прикладу метал, то як матеріал він здатний дати дорогий зовнішній вигляд виробу, в той час як вищезгаданий пластик або вініл стоять і виглядають досить дешево.

Голос Сокальщини на GoogleNews