Поради

Вітаміни та мікроелементи, які потребує кожен організм

Щодня наш організм потребує вітамінів та мікроелементів. Незважаючи на правильне харчування та споживання щодня фруктів та овочів, організму не вистачає достатнього рівня поживних речовин. Тому в більшості випадках потрібно приймати вітаміни, які прописує лікар.

Одним з найважливіших показників здорового організму є рівень кальцію. Кальцій – основа кісток та зубів, як в дорослому, так і дитячому віці. Тому з раннього дитинства потрібно слідкувати за рівнем кальцію в організмі. Для того, щоб забезпечити необхідний рівень, потрібно приймати добавки, що нададуть добову норму кальцію. У такому випадку на допоможу може прийти препарат Кальцикер.

Детальніше про препарат Кальцикер

Кальцер – медичний препарат, до складу якого входять солі кальцію та мікроелементи. Він розроблений у декільках формулах:

  • Для дітей;
  • Для дорослих;
  • Для вагітних;
  • Для жінок в період менопаузи.

Перейшовши на офіційний сайт можна дізнатись усю необхідну інформацію про розробників та патентування препарату.

В яких випадках потрібно приймати Кальцикер?

Кальцикер потрібно приймати у випадку, якщо організму не вистачає кальцію. Як же зрозуміти про нестачу кальцію? Зазвичай нестача кальцію одразу відбивається на стані кісток. Якщо Ви часто ламаєте кості, маєте проблему з хребтом, обов’язково потрібно приймати Кальцикер.

Якщо Ви приймаєте препарати, при яких Ви будете втрачати кальцій, Вам потрібно приймати Кальцикер. Також при проблемах з кишечником, якщо Ви не  засвоюєте кальцій. У старшому віці та при неправильному харчування Кальцикер  допоможе нормалізувати рівень кальцію.

Переваги Кальцикера над звичайним кальцієм

В капсулі Кальцикера поєднані  компоненти, що дозволяють на максимум подіяти кальцію. Три різноманітних солей, що входять до складу Кальцикера дозволяють в рази збільшити пружність кісток у будь-якому віці.

До складу препарату Кальцикера входить бор, магній, мідь,кальцій цитрат, цинк, кальцій фосфат двоосновний, вітамін Д3, мікрокристалічний гідроксиапатитовий комплекс та марганець. Купити медичну добавку Кальцикер можна у будь-якій аптеці Вашого міста або перейти на офіційний сайт та замовити з доставкою додому. Дозування та курс прийому можна побачити на сайті, або ж проконсультуватись з лікарем. Після прийому курсу препарату Кальцикера Ви неодмінно побачите результат. Ваш організм буде вдячний за таку турботу та працюватиме на повну. Ви неодмінно побачите, як змінився стан Ваших кісток та зубів.

Перед вживанням препарату рекомендуємо звернутися до свого сімейного лікаря. Публікація має інформаційний характер.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.