Поради

Вітрова електростанція під ключ для бізнесу. Компанія “ВЕМА ЗАХІД”

У наш час вид “зеленого опалення” стає все більш популярним. Причин тому багато, але є дві основні. Перша — це економія власних коштів, оскільки сьогоднішні тарифи на електроенергію є надто високими. Друга причина — можливість продавати електроенергію державі за ціною ,яка є вище ринкової.

Тому сьогодні можна побачити багато сонячних батарей, або вітрових електростанцій, які здатні забезпечити світлом не тільки будинки, але й великі за територією підприємства.

Як продавати електроенергію державі?

Зелений тариф — спеціальні умови співпраці з державою, за яким ви можете продавати світло, що виробляє вітрова електростанція, по високій ціні. Таким чином ви отримуєте прибуток, який допомагає вам покрити витрати на встановлення такої електростанції.

Тому якщо ви все сумніваєтесь у тому, чи варто встановлювати вітрову електростанцію, то мі сміливо можемо вам відповісти на це питання — так, варто.

“ВЕМА ЗАХІД” — живимо Ваші ідеї

Вже з 2002 року компанія “ВЕМА ЗАХІД” невтомно розвивається і, починаючи з роботи на невеликих об’єктах, підвищили свій загальний рівень кваліфікації до роботи зі складними інженерними завданнями по встановленню вітрових електростанцій. Це ще один приклад того, що той хто не стоїть на одному місті — може зробити дуже багато за час свого існування.

Власне навіщо потрібні такі компанії, як “ВЕМА ЗАХІД”? Оскільки вітрові електростанції це дуже складний інженерний та юридичний проект, необхідно оформити повний супровід від початку проектування, до документального супроводу на етапі безпосередньої здачі об’єкту, тим паче якщо ви будете співпрацювати з державою за умовами “зеленого тарифу”, вся документація має бути в ідеальному порядку.

Зараз з ”ВЕМА ЗАХІД” співпрацюють такі закладки як: підприємства соціальної інфраструктури, житлові комплекси, промислові підприємства та торгово-офісні центри. Щороку компанія реалізує проекти з переходу на вітрові електростанції під ключ по всій Західній Україні, роблячи чистим наше довкілля, та допомагаючи державі отримувати нові й нові джерела постачання електроенергії за зеленим тарифом.

Ще однією причиною для звернення до “ВЕМА ЗАХІД” є оптимальні ціни за їх послуги. Немає якогось єдиного прайсу для всіх, оскільки остаточна ціна буде залежати від обсягів та термінів виконання робіт, тобто все розраховується максимально прозоро як для клієнтів, так і для самої компанії.

Якщо ви хочете більше дізнатися про вітрові станції під ключ, то рекомендуємо вам завітати на офіційний сайт компанії “ВЕМА ЗАХІД”.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.