Поради

Віза до Канади: типи, вимоги, документи

Канада по праву вважається однією з найкомфортніших країн для проживання, роботи, навчання. Не дивно, що багато наших співвітчизників мріють потрапити до цієї країни. Міграційна політика держави є досить жорсткою, і отримати візу до Канади не так просто. Компанія VISA-SVIT https://visasvit.com.ua/visa-canada допомагає відкрити візу до Канади різним категоріям громадян.

Категорії віз, які можна відкрити для виїзду до Канади

Між Канадою та Україною немає безвізового режиму, тому для відвідування країни потрібний спеціальний дозвіл, тобто віза. Залежно від типу діяльності і мети перебування у країні відкривають різний тип віз. Компанія VISA-SVIT надає підтримку в отриманні таких типів перепусток:

  • Бізнес-віза. Дозвіл на перетин кордону видають людям, які беруть участь у конференціях, тематичних форумах, вкладають кошти у ведення бізнесу на території Канади.
  • Туристична віза. Дозволяє відвідувати спортивні та культурні заходи у країні, подорожувати. Туристична віза не дає права на працевлаштування та ведення бізнесу. Максимальний термін візи 6 місяців.
    Гостьова віза. Популярний вид пропускного документа, оскільки у Канаді мешкає велика українська діаспора. Для оформлення документа необхідно надати інформацію від приймаючої сторони, адресу проживання у Канаді.
  • Робоча віза. Без цього виду документа іноземні громадяни немає права працювати у країні. Візу видають категоріям громадян, які є цінними працівниками у Канаді. Кандидату необхідно скласти іспит на володіння однією з державних мов (англійської, французької).
  • Студентська віза. Дозвіл належить до довгострокових документів, що видаються для громадян різних країн, які стали студентами вищих навчальних закладів Канади.

Окрім цих дозволів, легально в’їхати до країни можуть люди, які оформили релігійну, медичну, сімейну візу. Оформлення документів за спеціальною процедурою пропонують морякам, нареченим (нареченим) громадян Канади.

Які документи необхідно зібрати кандидату

Залежно від того, який вид візи бажає оформити фізична особа, список документів може змінюватись. Але загальними для всіх видів дозволів залишається необхідність надання закордонного паспорта, документів про працевлаштування, запрошення на роботу, документи про вступ до вузу. Повний перелік наведено на сайті компанії.

Спеціалісти VISA-SVIT підберуть оптимальну візу для кожного клієнта. Компанія допомагає у виїзді за кордон, надаючи кілька пакетів послуг.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.