Поради

Все, що потрібно знати перед тим як вибрати новий холодильник

У наші дні холодильники роблять набагато більше, ніж просто зберігають нашу їжу свіжою, і дуже важливо зрозуміти всі ці функції, перш ніж приймати рішення. Ось всі аспекти, які ви повинні враховувати перед покупкою нового холодильника. Більше інформації про холодильники читайте на нашому спеціалізованому сайті ремонт холодильників.

На що звернути при виборі холодильника

 • Місткість

Об’єм холодильника вимірюється в літрах. У наші дні діапазон від найнижчої ємності до найвищої виріс у геометричній прогресії. Але щоб ви могли вирішити свої вимоги, необхідно враховувати один ключовий фактор — розмір вашої родини. Це визначає кількість продуктів, які ви зберігатимете в холодильнику.

Для пари з однією дитиною має вистачити холодильник на 150-250 літрів. Для великої родини з чотирьох-п’яти осіб вам знадобиться від 250 до 500 літрів. Але якщо це сім’я з чотирьох осіб, що складається з двох дорослих та двох дітей, холодильника об’ємом від 250 до 350 літрів цілком достатньо. Великій сім’ї з шести-семи чоловік, звичайно ж, буде потрібно великий холодильник об’ємом від 550 до 850 літрів.

На іншому кінці спектру у вас холодильники ємністю від 40 до 100 літрів. Вони найкраще підходять, якщо ви мешкаєте один. Іноді вам може знадобитися більш висока ємність, незважаючи на те, що у вас не так багато членів сім’ї, тому завжди рекомендується докладно розглянути ваші вимоги, перш ніж приймати рішення про ємність.

 • Простір

Кількість вільного місця у вашому будинку також є важливим фактором при виборі холодильника. Ви завжди можете прочитати розміри холодильника на ваш вибір і подивитися, чи вписується він в наявний у вас простір. При цьому не забувайте враховувати, що дверцятам холодильника також знадобиться деякий простір, щоб їх можна було вільно відкривати, і вам знадобиться як мінімум дюйм простору зверху та ззаду, щоб тепло могло легко виходити.

Іноді перенесення холодильника в будинок також може бути проблемою через брак місця у квартиру да ліфті. Це важливий аспект, на який варто звернути увагу, перш ніж купити модель, що сподобалася.

Розморожування: Direct Cool або Frost Free

Direct Cool або Frost Free

Усі холодильники вимагають циркуляції холодного повітря усередині своїх відділень. Коли справа доходить до варіантів прямого охолодження ця циркуляція здійснюється за рахунок природної конвекції без будь-якої зовнішньої допомоги. Істотним недоліком цього є нерівномірний розподіл, що призводить до утворення льоду в холодильнику.

Отже, необхідно регулярно розморожувати холодильник вручну. Декілька переваг цієї технології полягають у тому, що ці холодильники економічні і споживають менше електроенергії.

Сама назва “Frost Free” говорить нам про те, що не потрібно мати справу ні з інеєм, ні з льодом. У цих холодильниках холодне повітря рівномірно циркулює за допомогою електричних вентиляторів.

Цей метод не дозволяє льоду утворюватися всередині відсіків і, отже, не піддає ваші продукти пригорання в морозильній камері. Але вони дорожчі, ніж холодильники з прямим охолодженням, і споживають більше електроенергії через використання вентиляторів.

 • Компресори

Компресори відповідають за підтримання температури усередині холодильника. Слід зазначити, що холодильники меншого розміру зазвичай поставляються зі звичайними компресорами, а холодильники середнього та великого розміру поставляються з компресорами інверторними.

 • Загальний компресор

Ці компресори запускаються з дуже високою швидкістю, потім продовжують працювати з постійною швидкістю. Таким чином, навіть за відсутності втрат на охолодження, вони продовжуватимуть працювати з тією ж швидкістю і відключатимуться лише при досягненні оптимального охолодження. Ось чому ви час від часу чуєте звук з вашого холодильника.

 • Інверторний компресор

Інверторні компресори адаптуються за своєю природою в тому сенсі, що вони можуть працювати з різною швидкістю, залежно від необхідного ступеня охолодження. Вони починаються з низьких швидкостей і прискорюються лише за втрати охолодження. Це дозволяє їм бути енергоефективнішими.

Додаткові можливості

Диспенсери для води/льоду

Є багато додаткових функцій, які сучасні холодильники пропонують зробити ваше життя простіше. Розглянемо основні їх:

 • Диспенсери для води/льоду

Диспенсери для води та льоду можна знайти в основному на бічних моделях. Вони дозволяють взяти холодну воду чи кубики льоду, не відкриваючи холодильник. Ви можете просто притиснути склянку до вбудованого важеля, щоб подати холодну воду чи лід.

 • Полиці із загартованого скла

Якщо довгострокове використання вашого холодильника є пріоритетом, завжди шукайте моделі з полицями із загартованого скла. Вони довговічніші, ніж пластикові полиці, і можуть витримувати більшу вагу.

 • Трансформовані холодильники

Деякі холодильники пропонують технології, що трансформуються, і неймовірно корисні, якщо вам постійно не вистачає місця в холодильнику. Це тому, що вони дозволяють легко перетворити морозильну камеру на холодильну.

 • Регульовані стелажі

Чи принесли великий торт на день народження і ніде зберігати його в холодильнику? У такі моменти на допомогу приходять регульовані полиці, тому що ви можете зняти кілька, щоб розмістити більші предмети.

 • Cool Pack

Cool Pack – це функція, що дозволяє охолоджувати морозильник до 12 годин без підключення до електромережі. Такі холодильники дуже зручні у тих місцях, де постійно відключають електрику.

 • Стабілізатор напруги

Якщо ви мешкаєте в районах з частими перепадами напруги, найкращим вибором буде холодильник із вбудованим стабілізатором напруги. Ці моделі можуть захистити компресор від високих напруг коливань.

 • Дезодорант

Дезодоранти видаляють запах із вашого холодильника за допомогою потужних фільтрів. Це гарантує, що з холодильника не виходить неприємний запах щоразу, коли ви його відкриваєте.

Розумні холодильники

розумний холодильник

Сучасні холодильники оснащені безліччю інтелектуальних функцій, щоб привести їх у відповідність до прогресу Інтернету речей. Інтеграція зі смартфоном – це одне, але деякі моделі навіть оснащені власними величезними дисплеями, на яких відображаються такі речі, як завдання, календарі, фотографії, відео та багато іншого.

Голос Сокальщини на GoogleNews