Поради

Всесезонні шини. Спробуємо розрахувати скільки можна на них заощадити

Кожен раз, намагаючись купити новий комплект покришок, водії замислюються про вибір всесезонних шин. У яких машинах він буде працювати найкраще і скільки можна буде заощадити при експлуатації?

Зміст:

  • На півдорозі між літньої і зимової шиною
  • Кому підійде комплект всесезонних покришок?
  • Скільки можна заощадити?
  • висновок

На півдорозі між літньою і зимовою гумою

Літню шину можна дізнатися по широким канавкам для відводу води і невеликої кількості прорізів, щоб максимально збільшити площу контакту з дорожнім покриттям. Зимова шина має зовсім іншу структуру з безліччю прорізів на протекторі, які призначені для вдавлення в сніг, збільшуючи зчеплення. Крім того, автошини в Києві, призначені для зимового використання, зроблені з більш м’якої гумової суміші в порівнянні з літніми шинами. Це одна з причин, чому їзда на зимових колесах збільшує опір коченню і автомобіль витрачає більше палива.

Конструкція всесезонной шини являє собою поєднання найбільш важливих рішень, характерних для літньої і зимової гуми, завдяки чому шини добре працюють в будь-яких погодних умовах. Так що можна зустріти як численні порізи, відомі на зимових шинах, так і широкі канавки для зливу води, характерні для літніх покришок. Гумова суміш, що використовується в всесезонні шини, трохи твердіше, ніж зимова гума, але більш гнучка, ніж літні шини.

Кому підійде комплект всесезонной гуми?

Раціональність використання всесезонних покришок багато в чому залежить від того, як використовується машина, особливо взимку. Якщо автомобіль використовується в основному для їзди по місту, а пробіг не перевищує 10 000 км на рік, вибір всесезонних шин здається виправданим кроком з точки зору безпеки.

Інша справа, коли маршрути, які проїжджає водій, довгі і пробіг набагато більше – тоді слід вибрати два комплекти покришок. Відчуття покупки всесезонних шин можна звести до середньої швидкості, з якою їздять по дорозі. Чим вона вища, тим менше варто думати про покупку всесезонних покришок. На першому місці має бути безпека, а не бажання заощадити за всяку ціну.

Скільки можна заощадити?

Може здатися що, купивши комплект всесезонних покришок замість двох комплектів сезонних шин, зберігається ціна одного набору. Немає нічого більш поганого, тому що всесезонні шини використовуються цілий рік, тому вони зношуються в два рази швидше, ніж літні і зимові шини, використовувані поперемінно. Перевага полягає в тому, що не потрібно купувати два комплекти покришок навіть з різницею в шість місяців. Це означає, що витрати на гуму розподіляються згодом вигідніше. Практична економія досягається за рахунок відсутності необхідності замінювати і балансувати шини. Протягом року в бюджеті буде приблизно на 4000 рублів більше, а за 4 роки це означає скорочення витрат приблизно на 16000 рублів.

висновок

Всесезонна гума – це компроміс між можливостями літніх і зимових шин, що дозволяє заощадити на домашньому бюджеті. Вибираючи всесезонну гуму, варто звернути увагу на фірмові покришки, які не тільки будуть показувати кращі властивості, але і будуть більш довговічними. Серед рекомендованих виробників покришок можна виділити такі компанії, як GoodYear, Continental або Michelin.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.