Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Всі особливості релейних стабілізаторів

Релейні стабілізатори є найдоступнішими і популярними різновидами пристроїв стабілізації. Далі ми розповімо, що вони собою являють, які особливості мають, коли використовуються.

Особливості

Стабілізатор напруги релейний завжди оснащується силовим реле – це є його головною відмінною рисою й відмінністю від стабілізаторів напруги інших типів. Пристрої відносяться до електронної категорії.

У «серці» приладу розташовується звичайний трансформатор, який має кілька отпаек. Отпайки – це відводи від обмотки, формують обмотувальної частина вторинного типу. Коефіцієнт трансформації входять напруг може бути різним, підвищуватися або знижуватися в залежності від поточних умов використання.

Інша важлива складова автоматичного трансформатора – плата управління. До її складу входить цілий набір вузлів і комплектуючих. За комутацію відводів відповідають силові реле. Вони мають вигляд своєрідних вимикачів, які по вступникам сигналам механічно розмикають або замикають електричні ланцюги. З урахуванням моделі приладу число силових реле і стабілізаційні можливості будуть різними.

Плюси і мінуси пристроїв

Перш ніж купити стабілізатор напруги з реле, вам буде корисно дізнатися всі його особливості, переваги, зрозуміти, наскільки вам підходить конкретне рішення.

Основні переваги релейних пристроїв стабілізації:

Головний недолік моделей – ймовірність поломки силового реле в разі частих, інтенсивних перемикань. Контакти в ході експлуатації починають окислюватися, підгорати. В результаті терміни служби реле помітно знижуються. З асортиментом приладів та цінами на них ви можете ознайомитися з каталогом сайту https://voltmarket.ua.

Автор: Куртов Сергій Володимирович (Voltmarket)

Exit mobile version