Поради

Вся правда про детекторі брехні в Дніпрі

Поліграф – це дуже складний і чутливий прилад, за допомогою якого нерідко намагаються дізнатися правду. Сучасними поліграфологами реєструються до 9-ти рефлекторно змінюваних психологічних параметрів – це дає можливість отримати точні результати.

Останнім часом попит на таку послугу в Україні стрімко піднявся і на це є багато причин.

Спеціаліст-поліграфолог працює разом з приладом поліграфом: людина розшифровує отримані дані. На таку посаду завжди беруть досвідчених і кваліфікованих фахівців, які не будуть спотворювати результати.

Якщо бажаєте пройти тест в Дніпрі (докладніше за посиланням: https://polytest.com.ua/detektor-lzhi-dnepr/), то необхідно привести себе в повний спокій, процедура проходить легко і безболісно. Все що потрібно від Вас – розслабитися, Вас підключать до приладу і потрібно буде в усьому слухатися фахівця. Досвідченого фахівця не можна нічим провести, він зможе розсекретити будь-яку брехню.

Також, якщо у Вас є певні проблеми зі здоров’ям, обов’язково необхідно обговорити ці проблеми з експертом до початку. Процедура відбувається тільки добровільно, тестований людина заповнює анкету і дає письмову угоду на проведення.

Роз’яснювальна бесіда допоможе усунути всі негативні моменти.

Що можна з’ясувати за допомогою детектора?

Варто зазначити що такий прилад як Детектор брехні абсолютно нешкідливий для здоров’я людини. Є категорія людей, яким протипоказана перевірка на даному приладі: вагітні, неповнолітні (тільки за згодою батьків або опікунів), люди з захворюваннями серця і дихання і психічними неврозами. До початку тестування людина не повинна відчувати стресу та інших негативних ситуацій, стан має бути спокійне.

Перед початком дослідження, за добу, необхідно дуже добре відпочити, виспатися і помірно поїсти. Якщо таке трапилося, що в день проходження тесту у людини виражена біль, про це необхідно сказати поліграфологові. Категорично забороняється вживання алкоголю напередодні дослідження. У сучасному світі немає таких поліграфів, які я принесу людині больові відчуття.

Якщо Вас помилково звинувачують в неприємній ситуації на роботі або Ваша друга половинка безподставно звинувачує у зраді, немає сенсу таїти все в собі, адже Ви реально можете довести свою невинність, а детектор брехні в цьому допоможе!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.