Поради

Втрата ваги: які причини та як прискорити процес її відновлення

Багато хто знає, що дуже складно за допомогою одних тренувань досягти гарних результатів з нарощування м’язової маси. Найчастіше це не пов’язано з небажанням або лінню, а скоріше з фізіологічними особливостями організму людини. Існує багато засобів для досягнення бажаних результатів, один з них препарат Оксандролон, він використовується, щоб допомогти людям відновити вагу, яку вони втратили з різних причин: хірургічне втручання, хронічні захворювання, травми, тривалий прийом кортикостероїдних препаратів, таких як гідрокортизон / преднизон. Препарат також використовується для полегшення болю в кістках через втрату кісткової маси (остеопорозу – стан, при якому кістки стають тонкими, слабкими і легко ламаються).

Спочатку препарат розроблявся як раз для медичних цілей, але сьогодні його приймають також бодібілдери, і інші спортсмени. Оксандролон відноситься до класу препаратів, званих андрогенів гормонами. Він працює за рахунок збільшення кількості білка, виробленого організмом. Цей білок використовується для нарощування м’язової маси і збільшення маси тіла. Тому його часто приймають спортсмени. Ті, хто має досвід прийому цього стероїду, відзначають його високу ефективність і помітне поліпшення якості м’язової маси.

Оксандролон купить можна в інтернет-магазині genline.com. Тут є можливість зручно оформити замовлення, поспілкуватися з консультантами і швидко оформити покупку. Більш того, Вам персонально підберуть необхідний курс, раціон харчування і програму тренувань для ефективного досягнення результатів. Зазвичай стероїди приймають від двох до чотирьох разів на день. Щоб не пропустити прийом пігулок, приймайте їх приблизно в один і той же час кожен день.

На оксандролон цена коливається від 280 грн до 1300 грн за упаковку.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.