Поради

Вуличні світильники

Вуличне освітлення одночасно вирішує питання створення стильного дизайну та забезпечення безпеки. Добре освітлені будинок та присадибна ділянка не тільки мають гарний вигляд, а й відлякують зловмисників.

Види світильників для зовнішнього освітлення

Обираючи світильник на вулицю, необхідно відштовхуватися від таких критеріїв, як бажана яскравість, вид кріплення, тип ламп, спосіб, що використовується для живлення, місце монтажу, кошторис проєкту.

До основних категорій можна віднести такі:

  • Настінні. Такі світильники кріпляться до стіни будинку, можуть доповнюватися датчиком руху.
  • Підвісні. Ідеальні для освітлення балконів, альтанок та інших відкритих майданчиків. Чудово підходять для дачних ділянок.
  • Ліхтарі. Забезпечують освітлення території, зони воріт та паркування.
  • Газонні світильники. Працюють на акумуляторах, чудово доповнюють будь-який ландшафтний дизайн.

До слова, прожектори, які застосовуються для підсилення системи безпеки, завдяки високій потужності яскраво освітлюють віддалені об’єкти та керуються безпосередньо з будинку.

Переваги освітлення приватних домогосподарств

Створюючи проєкт ландшафтного дизайну або приступаючи до реорганізації освітлювальної системи, необхідно закладати кілька позицій, що дозволяють отримати незаперечні переваги.

  • Освітлення фасаду настінними світильниками та встановлення потужних прожекторів дадуть змогу забезпечити достатнє освітлення прибудинкової території в темний час доби.
  • Підвісні світильники допоможуть створити атмосферу таємничості та чарівництва.
  • Газонні та тротуарні світильники вирішують проблему освітлення паркових і під’їзних доріжок.
  • Вишукані ліхтарі, встановлені по всій території, підкреслять статус власника, високий рівень його естетичного сприйняття.

Елітні вуличні світильники, які пропонує будівельний магазин КМК, ідеально впишуться у вже існуючий дизайн і внесуть особливі романтичні нотки.

Як вибрати та замовити світильники для вулиці

При виборі світильників слід враховувати такі параметри, як якість, тривалий термін експлуатації, відповідність параметрам, зазначених продавцем, і, звичайно, зовнішній вигляд. Не помилитися з вибором допоможе звернення до магазину КМК, в асортименті якого представлено безліч світильників від надійних виробників. Освітлюючи своє домоволодіння, ви створюєте не просто інтер’єр, а особливу атмосферу комфорту, щастя та благополуччя!

Голос Сокальщини на GoogleNews