Поради

Вибір якісних гральних карт

Для гри у покер потрібне не лише везіння, але й фішки та гральні карти. Ця гра затягує мільйони завдяки азарту та перфекціонізму у самому стилі гри. Щоб гра у покер була професійною, потрібно не лише доконало володіти навиками, а й мати відповідні карти. Для професійної гри, карти мають бути спеціальні. Чим же вони відрізняються від звичайних? Такі карти більші у розмірах. Згідно міжнародних стандартів їх розмір становить 63х88. Таким чином, вони виглядають естетичніше для гри у покер.

Усі гральні карти, залежно від матеріалу поділяються на три види:

  • Картонні карти;
  • Пластикове покриття;
  • Пластикові карти.

Картонні карти дуже рідко використовують у покері. Вони можуть підійти лише для домашньої гри. Якщо їх використовувати у професійній грі, вони дуже швидко нищаться та мнуться, їх легко помітити та махлювати. А після декількох ігор карти уже бути в жахливому стані.

Гральні карти з пластиковим покриттям є більш зручним варіантом, вони не так швидко рвуться,  і можуть прослужити довший період часу. Звичайно, їх також легко позначити маркером та з часом вони будуть мнутися.

Найкращим варіантом для покеру будуть пластикові карти. Вони повністю складаються з пластику та зберігають ідеальний зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Вони зручні у тасуванні, мають спеціальне покритття, що не переносить нанесення надписів чи поміток. Такі карти гарантують ідеальний стан для ігор. Вони найбільш популярні у покерних клубах.

Де можна придбати професійні гральні карти?

Професійні гральні карти виготовляють такими світовими компаніями, як Dal Negro, Bicycle, Modiano, Fournier. Проте придбати їх можна й в Україні. Інтернет-магазин GameBridge  може запропонувати найкращий асортимент гральних карт. Це можуть бути карти з будь-якого матеріалу та різних цінових категорій. Тут можна придбати карти, як оптом, так і в роздріб.  Щоб переглянути весь асортимент гральних карт, потрібно перейти за посиланням на офіційний сайт https://gamebridge.ua/karty_igralnye/.

Ви можете придбати карти у різних кольорах, різного оформлення та малюнку. Також є можливість виготовлення карт під замовлення, з власним логотипом чи малюнком. На сайті GameBridge   можна замовити карти для казино та для власних потреб. Отримавши карти від магазину GameBridge , Ви одразу побачите як зміниться настрій гри та зростуть ставки. А GameBridge   подбає про те, щоб карти прослужили Вам довгі роки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.