Поради

Вибуховий ROCK MOZART LE CONCERT

Вибуховою ROCK MOZART LE CХотіте отримати порцію цілющих емоцій? Тоді зверніть свій погляд на ROCK MOZART LE CONCERT. Цього року колектив планує чотири потужних концерту в Одесі – по два на 13 і 14 грудня. І це будуть мозгодробітельние вибухові уявлення світового масштабу.

Історія

ROCK MOZART LE CONCERT – французький мюзикл, який був створений в 2008 році. Він присвячений життю і творчості Вольфганга Амадея Моцарта, але в сучасній інтерпретації. Творцями даного твору стали Дов Аттье і Альбер Коен.

Головна ідея продюсерів – довести, що Моцарт заслуговує титул першого рок-музиканта в світі. Мюзикл відкрив завісу в життя справжнього генія-бунтаря, яка була насичена феєричними злетами і настільки ж трагічними падіннями. Виступ дозволить глядачеві стати свідком бурхливого життєвого шляху музиканта, історії любові і смерті.

Дебютував мюзикл в Парижі 22 вересня 2009 року в Палаці Спорту. Закривши плідний сезон вистав в столиці, трупа ROCK MOZART LE CONCERT відправляється з концертами по Франції. Вони відсунули на другий план інші спектаклі і завоювали славу і любов глядачів. Мюзикл є одним з найуспішніших проектів, які побачили світ у період з 2009 по 2010 рр. у Франції.

Успіх і нагороди

Мюзикл дебютував у багатьох країнах: Україні, Росії, Білорусі, Бельгії, Швейцарії, Китаї, Кореї, Японії. Група випустила 7 відеокліпів на свої пісні. На поточному момент мюзикл поставлений в Японії і Кореї.

Музиканти мають у своєму кейсі престижні музичні нагороди:

володарі трьох статуеток NRJ Music Awards у номінаціях “Краща група-дует-трупа”, “Франкофонія відкриття року” і “Пісня року”;

їх альбом був проданий більш ніж в 750 000 примірниках у Франції і удостоєний статусу “Діамантовий диск”.

Досягнення на театральному терені – номінація на премію в міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах “Crystal Globe” в категорії “Мюзикл” в 2011 році.

Популярність

Їх виступи наповнені шаленою енергетикою і вибуховим драйвом. Сидіти або стояти на місці неможливо. Сильні голоси, неперевершена емоційна гра колективу, епатажний і харизматичний головний герой, глибоке і зачіпають звучання симфонічного оркестру, а також незвичайні декорації, яскраві костюми і грандіозне світлове шоу – вся ця гримуча суміш просто підриває зал і провокує сплеск емоцій.

Безсумнівно це стане грудневим заходом в Одесі номер один. Пройде цілих чотири виступи через великий ажіотаж. Квитки можна зарезервувати сьогодні – кількість місць огранічено.ONCERT

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.