Поради

Вибираємо дитячі іграшки для дівчаток на 5-6-7 років

Вибір подарунка для дівчинки дошкільного віку справа серйозна, а особливо важко вибрати подарунок для людини, яка не має власних дітей. Часто постає питання «Що подарувати хрещениці на день народження 5 або 6 років».

Чудовим і, мабуть, оптимальним у такому віці подарунком дівчинці буде будиночок для ляльок. Практично будь-яка дитина у віці 5 або 6 років мріє про власний ляльковий будиночок, щоб відчути себе господарем.

В епоху розвиненої Інтернет торгівлі вибрати і замовити стильний будиночок для ляльок не складе особливих труднощів. Для дитини такий подарунок буде і приємний, і корисний. Так повелося, що з ранніх років діти прагнуть створення комфорту і затишку навколо себе, виявлятися це може по-різному, в одних дітей це малювання олівцями або фломастерами на шпалерах, в інших вирізання візерунків ножицями на шторах. А ляльковий будиночок дозволить дитині повноцінно здійснювати свої фантазії в масштабах цієї іграшки. Не слід забувати, що для 6-річної дитини, жителями будинку будуть зменшені копії персонажів, таких як Мама, Папа та сама дитина, тому необхідно набувати одразу повний комплект мешканців та вибирати будиночок відповідного розміру.

На що варто звернути увагу при виборі:

  • Будиночок повинен бути великого розміру і досить містким, щоб була можливість там розмістити не тільки ляльки, але і всі предмети меблів.
  • Бажано що б у комплект будинок входило безліч додаткових елементів, такі як двері і вікна, що відкриваються, кухонні прилади і тому подібні елементи будуть підтримувати у дитини інтерес до іграшки досить тривалий час.
  • Також будиночок має бути стильний і яскравий, щоб викликати у дитини не лише безліч позитивних емоцій, але й бажання похвалитися подругам та запросити їх у гості для спільних ігор.
  • Матеріал, з якого виготовлена ​​іграшка, повинен бути стійким до силового впливу, тому що дитині в молодшому віці дуже важко розрахувати зусилля при складанні, до того ж деталі будинку не повинні мати гострих кутів і скал, щоб запобігти травмам.
  • Уваги вимагає також лакофарбове покриття. Якісні фарби не залишають слідів на пальцях і мають приємний запах. Продавець повинен мати сертифікат екологічності та відповідності стандартам. Цей документ обов’язково має бути в комплекті будь-якого виробу для дітей.

Ляльковий будиночок буде чудовим подарунком. Іграшки у розвиток дівчаток у ранньому віці надають позитивний вплив як на мислення дитини, а й у певною мірою прилучають до господарності.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.