Поради

Вибираємо ексклюзивну підвіску: актуальні тенденції дизайну

Підвіски або кулони – одні з найпопулярніших ювелірних прикрас серед жінок. Вони гармонійно вписуються в будь-який образ, не перевантажуючи його і роблячи наряд ефектніше, цікаво виглядають з діловими костюмами, повсякденним одягом або навіть вечірніми сукнями. У продажу такі ювелірні вироби представлені у великому асортименті. Але, щоб підібрати по-справжньому ексклюзивну модель, потрібно розібратися в сучасних тенденціях дизайну.

Призначення прикраси

Підвіски і кулони часто плутають між собою. Різниця невелика, і в сучасному світі вона практично стерлася, але все ж відмінність є. Підвіси – це прикраси, які до чогось потрібно підвішувати: ланцюжку, браслету або брошки. А кулони носять виключно на шиї. Втім, сьогодні суворого світського регламенту немає. В основному при виборі звертають увагу на дизайн. За посиланням https://zl.ua/catalog/88-kuloni/ ексклюзивні кулони можна підібрати на будь-який смак, але розберемося, на які критерії орієнтуватися.

В першу чергу беремо до уваги призначення прикраси. Підвіски – це універсальні вироби, які однаково популярні у жінок і чоловіків. Однак вони відрізняються по оформленню, що і служить основним орієнтиром при покупці. Також обов’язково звертають увагу на оформлення, і якщо потрібно ексклюзивна прикраса, то слід розібратися в трендах.

Актуальні тенденції в дизайні

У моді сьогодні оригінальність. Вона виражається в незвичайному підході до оформлення і вибору матеріалів. Серед трендових прийомів:

  • поєднання декількох фактур. Наприклад, оригінально виглядають кулони з дерева з золотими вставками;
    незвичайні форми. Підвіски у вигляді великих літер, різних фігурок або символів або іменні кулони виглядають дійсно незвично і ефектно;
  • використання вставок. Це поняття включає не тільки інкрустацію дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, фіанітами, а й застосування в якості елемента оформлення, наприклад, емалі;
  • застосування алмазної обробки. Цей прийом не новий, але не втрачає актуальності. Алмазна обробка дозволяє створювати на поверхні прикрас насічки під різними кутами, завдяки чому посилюється ефект сяйва. Вироби навіть без дорогоцінних вставок більш яскраво переливаються і виблискують, оскільки в створених гранях переломлюються промені світла.

Як бачимо, варіантів оформлення маса, і знайти справді оригінальну підвіску можна в будь-якому дизайні. Однак в пошуку по-справжньому ексклюзивних рішень рекомендуємо також розглянути можливість виготовлення прикрас на замовлення. У ювелірній майстерні можуть створити кулон за ескізом клієнта або в числі послуг запропонують допомогу дизайнера для складання креслення підвіски в індивідуальному оформленні. В такому випадку можна не сумніватися в унікальності та неповторності свого ювелірного виробу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.