Поради

Вибираємо камери зовнішнього спостереження

Коли ви організуєте відеоспостереження, важливо подбати про те, щоб воно повністю охоплювало територію об’єкту, що охороняється. А значить, будь то охорона вашого власного будинку, або відеоспостереження за складом / паркуванням і т.д., необхідно забезпечити зовнішнє спостереження.

Якісні камери зовнішнього спостереження однаково затребувані як на комерційних, так і приватних об’єктах.

Навіть якщо ви збираєтеся самостійно встановити зовнішнє спостереження (наприклад, за своїм будинком), краще порадитися з професіоналами з приводу правильної установки камер. Що стосується вибору самого обладнання, вам допоможуть навіть співробітники магазина. Наприклад, на сайті ohrana.ua і вибір відеокамер широкий, і консультанти досить грамотні. Так що на корисну пораду в ході пошуків точно можете розраховувати.

Особливості вуличних відеокамер

Установка хорошою зовнішньої відеокамери – важлива частина організації грамотного, ефективного саме для вас відеоспостереження. За допомогою такого обладнання ви контролюєте ситуацію навколо будинку / на території, а тому успішно підтримуєте порядок і безпеку.

Якщо камеру ви обираєте самостійно, і зіткнулися з такою необхідністю вперше, зверніть увагу на кілька важливих моментів.

  • Кольоровість зображення. Зараз для зовнішнього відеоспостереження використовуються як чорно-білі, так і кольорові камери. При цьому якісна ч / б модель дає більш чітке зображення, а хороша кольорова підвищує шанс пізнати людей / об’єкти на відео за відтінками кольорів.
  • Інфрачервоне підсвічування. Обов’язковий елемент хороших камери, тому що тільки з нею ваша відеокамера буде вести спостереження навіть в темний час доби. Також ІК-підсвічування дозволяє отримати чітке зображення в погану погоду.
  • Ступінь захисту. Перепади температур вологість, опади, прямі сонячні промені, дії вандалів – від усього цього добра камера повинна бути захищена.
  • Кут огляду. У цьому випадку також є вибір між поворотними і фіксованими камерами. Чим більше кут огляду – тим більшу територію ви контролюєте. Однак камери з дещо меншим (середнім в модельному ряду) кутом огляду дають більш реалістичне зображення.
  • Спосіб установки. Як і більшість різновидів сучасних камер, зовнішні моделі бувають дротяними і бездротовими. У першому випадку у вас більше надійний сигнал, а в другому – більше можливостей по установці.

Купуйте відеокамери в добре відомих магазинах, таких, як ohrana.ua. В такому випадку ви отримуєте хороший вибір і гарантію якості. А установку зовнішніх камер, і особливо вибір місця їх розміщення краще довірити професіоналам.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.