Поради

Види антисептиків для рук

Слово антисептик в перекладі з грецького означає «протигнильними». Речовина дійсно ефективно знищує патогенні мікроорганізми і віруси. Такі мікроби оточують людину всюди, а використовувати мило для очищення рук не завжди зручно. Підтримувати високий рівень гігієни протягом усього дня незалежно від геолокації допоможе спеціальне дезінфікуючий засіб.

Які бувають антисептики для рук?

На сучасному продовольчому ринку представлена ​​величезна безліч різних САНІТАЙЗЕР. Всі антисептичні рідини розрізняють за двома критеріями: складом і препаратний формі. Згідно першої класифікації антисептик для рук може бути:

  • спиртової – в якості діючої речовини застосовується етиловий, ізопропіловий спирт, пропорція становить 60% і вище. спиртові сполуки швидко знищують збудників інфекцій і моментально випаровуються з шкірної поверхні, не залишаючи після себе слідів або неприємних відчуттів.
  • на основі хлоргексидину або перекису водню – препарат здатний нейтралізувати бактерії різних видів: від найпростіших вірусів до шкідливих грибків і паразитів. розчин не має яскраво вираженого запаху, не викликає небажані реакції на шкірі.

Виходячи їх того, в якому форматі випускається виріб, виділяють наступні види антисептиків:

  • Гелі: зручні в експлуатації, зазвичай розфасовані по невеликих пляшках об’ємом 20, 30, 50 мл і більше. Само по собі засіб густе, видавлюється порційно завдяки дозатору. В ході застосування його потрібно інтенсивно втирати методичними рухами, як крем. Воно не сильно сушить шкіру, не володіє різким неприємним запахом;
  • Пінки: препарат не липне і миттєво вбирається. Беззаперечним перевагою також є економічна витрата;
  • Спреї: надзвичайно популярні і практичні. Речовина рівномірно розподіляється по поверхні, після експлуатації не залишає «липкого ефекту».

Вибирати форму антисептика варто виходячи з особистих переваг. Важливо, щоб Вам було зручно користуватися даним виробом.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.