Поради

Вигідна ціна за дизайн квартири від надійної і чесної будівельної компанії stroyhouse

Будівельно-ремонтна компанія Stroy House працює для того, щоб не тільки зробити будинок максимально практичним, а й естетичним, створюючи дизайн квартири, будинки, готелю чи ресторану. Затишний і комфортабельний приміщення – завжди сприятлива атмосфера, яку можна організувати навіть в типовій плануванні малих розмірів. Основна особливість в тому, що кожен квадратний метр в такому приміщенні повинен використовуватися раціонально, а кожен елемент відповідати загальній концепції інтер’єру. Не важливо, скільки планується витрат на дизайн-проект, оскільки будь-який бюджет можна використовувати з розумом, якщо довіритися досвідченим професіоналам.

Дизайн квартири від надійної компанії

Проектування дизайну фахівцями мінімізує помилки і зменшить фінансові витрати на ремонт, будівництво та перепланування. А завданням дизайнера є створення докладної і грамотної інструкції з усіх важливих дій. Інтер’єр якісний повинен розроблятися для членів всієї родини, враховуючи звички, смаки і особливості кожного.

У дизайнерські послуги компанії зазвичай входять такі пункти:

  • Зустріч з фахівцем, зняття вимірів об’єкта, обговорення всіх деталей бачення майбутнього інтер’єру.
  • Створення кошторису на обладнання і будматеріали. Визначення необхідного співвідношення ціни і якості.
    3D-візуалізіція. Реалістичне уявлення квартири в тривимірному вигляді дозволить побачити кінцевий результат дизайну.
  • Створення дизайн-проекту. Формування продуманих до дрібниць речей для повноцінного життя в квартирі, грунтуючись на переваги замовника.
  • Передача копій технічного плану кімнат. БТІ, архітектурний або інженерний проект, наявність документації та фотографій потрібно для правильного уявлення про житлове приміщення.
  • Ремонтні роботи. Проведення повного діапазону ремонтних і оздоблювальних робіт під ключ, починаючи від демонтажу, закінчуючи вивозом будівельного сміття.
  • Авторський нагляд. Виконання контролю над усіма етапами будівельних робіт, чітко дотримуючись «інструкції».

Наша компанія пропонує вам ознайомитися з фотографіями останніх виконаних робіт, які розміщені в розділі «Портфоліо». Ми працюємо не тільки з приватними особами, а й власниками комерційних об’єктів, виконуючи різні види будівельних, ремонтних, дизайнерських послуг по всій території України. Для докладної інформації залишайте заявку на сайті stroyhouse.od.ua або телефонуйте менеджерам фірми за телефонами, вказаними на інтернет-майданчику.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.