Поради

Виготовлення офісних меблів на замовлення: вигідно, доступно!

Кризи, епідемії, глобальні потрясіння не впливають на кількість офісів, які є в будь-якому населеному пункті. Традиційних робочих місце стає менше, простий різноробочий може перевчитися і стати ефективним агентом в сфері продажів, проводити віртуальні консультації по ремонту квартир або автомобілів. Якщо вирішили організувати свою контору, але не бажаєте купувати рядові столи і стільці в спеціалізованому супермаркеті, то гідно виручить офісні меблі на замовлення, виробництва “Меркс”. Облік всіх побажань і точний попередній завмер – це вигідно, привабливо і безальтернативно в ряді випадків.

Правила підбору меблів для офісу

Справа починають зі складання чіткого плану. Буде потрібно врахувати розміри кімнат, число співробітників, кількість гаджетів, інші моменти. Обов’язковий виклик замірника – його досвідчене око і інтуїція врятують від можливих помилок і прорахунків. Спочатку підбирають меблі для кабінету керівника. Вона повинна бути трохи краще, ніж у підлеглих. Виготовлення на замовлення в одній точці – це відмінний шанс отримати всі предмети в одному стелі і кольорі. При оформленні заявки враховують:

 • Обробку стін, стелі, підлоги.
 • Освітленість.
 • Анатомічні дані працівника або начальника.
 • Місце під гаджети, сувеніри, верхній одяг.
 • Особисті прохання.

Важливий елемент кабінету боса – наявність бриф-приставки. Вона спростить ділове спілкування, дозволить проводити ефективні планерки і засідання. Одяг та зайві документи повинні розміщуватися в шафах з закритими полицями. Такий підхід врятує від відчуття хаосу і безладу.

Знайомство з офісом прийнято починати зі стійки в холі або приймальні. Цей атрибут складно придбати в готовому вигляді, так як лише поставка під замовлення задовольнить побажання і запити власників. Якщо в одній кімнаті буде працювати відразу кілька співробітників, то їх робочі місця бажано обладнати перегородками. Такі елементи облаштування не продають у звичайній торгової мережі. Подбайте про столі для прийому їжі і замовте диван для відпочинку. Людське ставлення до людей добре позначиться на продуктивності праці і позитивному настрої.

Зручно, просторо, довговічне

Придбання на замовлення – це не тільки облік індивідуальних побажань. Перевірений виконавець завжди використовує якісну фурнітуру, кращі матеріали і комплектуючі. Такі меблі витримає багато навантаження, переживе перестановки і переїзди. Дуже добре, якщо майстри виготовлять багатофункціональні полки, шафи і тумби, які трансформуються, мають багато додаткових відділень, оснащені замками. Намагайтеся уникати типових помилок. Неодмінно постарайтеся:

 • Витратитися на шкіряні вироби.
 • Чи не захаращувати проходи надлишком меблів.
 • Запросити дизайнера.
 • Купити картини, годинник, акваріум, квіти, яскраві плакати для мотивації.
 • Виділити під документацію окреме приміщення, архів.
 • Віддавати перевагу нейтральним, коричневих тонів.

Офісні меблі – це не тільки предмети, які допомагають виконувати робочі функції. Це важливий елемент, який формує позитивний імідж. А без нього не вийде завоювати довіру і симпатії з боку ділових партнерів, простих клієнтів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.