Поради

Вища освіта в Англії з компанією Karandash

Велика Британія входить у трійку лідерів серед європейських країн з рівня оплати праці та соціального захисту населення. Життя та робота в Англії відкривають чудові перспективи для мешканців країн Східної Європи. Проте легально потрапити в країну не так просто. Та люди, які отримали вищу освіту в Англії, мають можливість знайти високооплачувану роботу та вести гідне життя. Компанія Karandash допомагає українським абітурієнтам вступити сюди у англійські вузи.

Особливості навчання у Великій Британії

У кожній країні є свої відмінності у навчанні. Тому, вирішуючи здобути освіту в Англії, потрібно бути готовим до її особливостей. Британські вузи ще називають справжніми науковими центрами, тому рівень освіти в країні дуже високий. Студенти отримують ступінь бакалавра (3 роки) та магістра (1 рік). Іноземним студентам важко адаптуватися, тому спеціалісти рекомендують розпочати навчання з підготовчих курсів, які тривають 1-2 роки.

На території країни діють приватні та державні навчальні заклади. Останніх набагато більше. Міністерство освіти країни строго контролює їхню діяльність. Навчатися у вузах можна лише на платній основі. Та це не єдина складність для іноземних абітурієнтів. Щоб вступити в англійський університет, потрібно відповідати таким вимогам:

  • Володіти англійською на високому рівні. Необхідно набрати від 550 балів у тесті TOEFL, від 6 у тесті IELTS.
  • Представити атестат про шкільну освіту.
  • Пройти програму підготовки.
  • Надати резюме та мотиваційний лист.

Для навчання потрібно відкрити студентську візу (оформляють людям від 16 років). За умовами візи, людина може працювати до 20 годин на тиждень у період навчання та до 40 годин на тиждень під час канікул. Після отримання диплому іноземним випускникам набагато простіше працевлаштуватися в країні. Вартість навчання залежить від статусу вузу, освітнього рівня. Ціна року навчання стартує від 13 тис. фунтів. Проте талановиті діти можуть розраховувати на стипендії.

Яку допомогу надає компанія Karandash

Спеціалісти Karandash особисто проводять моніторинг британських університетів та надають таку підтримку українським абітурієнтам:

  • Консультація, допомога з вибором навчального закладу.
  • Допомога з підбором необхідних документів.
  • Допомога з написанням резюме та мотиваційного листа.
  • Допомога з оформленням візи, перельотом, підбором житла.

Залишити запит на консультацію можна на сайті. Для цього потрібно заповнити коротку форму, вказавши особисті дані. Менеджер зв’яжеться в зручний час, щоб відповісти на всі запитання.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.