Поради

Вивіз ґрунту в Миколаєві

Під час будівництва та дорожнього ремонту на майданчику накопичується надлишок ґрунту та порід, що заважає подальшому проведенню робіт та функціонуванню об’єкта. Єдиним вирішенням проблеми стає вивіз ґрунту. Оскільки вивезений матеріал підлягає утилізації на спеціальних полігонах, це питання займаються спеціалізовані організації, мають відповідне дозвіл.

Особливості вивезення ґрунту

Позбутися великих гір грунту складно самостійно, тому замовити вивіз ґрунту в Миколаєві можуть приватні особи та будівельні компанії.

Організації, що надають цей вид послуг, виконують роботу в кілька етапів:

  • для визначення кількості та виду спецтехніки, яка буде потрібна для навантаження та перевезення ґрунту, представник компанії оцінює обсяг і тип видобутої породи;
  • складається план робіт та розраховується попередня вартість наданої послуги з урахуванням вантажно-розвантажувальних робіт;
  • навантаження та вивіз ґрунту;
  • складається звіт про виконану роботу, який із пакетом документів передається замовнику.

Основне завдання фахівців – визначити клас небезпеки видобутої породи. Показник впливає вибір транспорту, спосіб навантаження і формування підсумкової вартості послуги.

Особливості перевезення негабаритних вантажів

Підготовка до будівництва може бути пов’язана з доставкою на майданчик великого обладнання, спецтехніки на гусеничному ходу, трубопроводу заміни магістралі та іншого матеріалу великих розмірів. Також перевезення негабаритних вантажів може бути потрібним, коли керівництво компанії приймає рішення про зміну місця дисклокації і необхідно перевезти меблі, виробниче обладнання, навісні елементи і т.д. Такі предмети можуть займати багато простору, тому доставка повинна здійснюватись за всіма правилами.

Негабаритні перевезення у Миколаєві здійснює спеціалізована компанія, яка має усі відповідні документи. Доставка великої та великовагової техніки здійснюється рано-вранці або в нічний час, коли дорога не завантажена автотранспортом. За межами міста такі перевезення дозволяються вдень.

На транспорт, який везе негабаритний вантаж, встановлюють сигнальні знаки, також може супроводжувати патрульна машина. Вартість послуг залежить від ваги товару, що перевозиться, і дальності відстані, тому розраховується індивідуально для кожного замовлення.

Голос Сокальщини на GoogleNews