Поради

White Label від Toplyvo UA: розробка програми під ключ

Розвивай свій бізнес разом з Toplyvo UA! Якщо у тебе давно крутилася в голові ідея запустити власне мобільний додаток і вийти на новий ринок, то наша компанія тобі в цьому допоможе! Реалізуємо бізнес-модель сервісу і запустимо подібне рішення повністю готове до роботи. Повний цикл робіт займе до 14 днів. Детальніше про умови та переваги співпраці читай на сайті: https://toplyvo.app/ru/blog/kupuj-white-label-toplyvo-ua/

Паливо ЮА – універсальний сервіс для водіїв

Заправляй авто, оформлюй віньєтку і страховку ОСАЦВ, розраховуй необхідну кількість бензину для своєї поїздки, займайся благодійністю – і все це в твоєму мобільному телефоні! Сервіс є першовідкривачем подібних послуг в Україні. Протягом трьох років роботи він продовжує утримувати свої позиції. На даний момент клієнти заправляють автомобілі на таких АЗС: Chipo, Овіс, PPoil, Шелл, Саноіл, Глуск, Саноіл. Зараз кількість користувачів перевалило за 1,5 млн, і ми не стоїмо на місці. За весь період роботи компанія отримали крутий досвід і може ним поділитися з іншими!

Умови реалізації White Label

Компанія пропонує повний пакет послуг по розробці програми для АЗС, а також комплекс робіт по маркетинговому просуванню і налаштування. Наведемо приклад, ми можемо розробити сервіс по всіх функцій подібний на Toplyvo UA. Такий стартап може містити унікальні функції і дизайн. Замовник буде самостійно приймати рішення для яких цілей використовувати додаток.

За функціоналом є кілька варіантів вирішення. В якості стандартного додатка з продажу електронних талонів на паливо, за допомогою якого заправки зможуть реалізувати пальне. Або ж як маркетплейса, де різні мережі автозаправних станцій будуть продавати свої послуги. Крім того наші фахівці займуться публікацією і просуванням сервісу в магазинах мобільних додатків.

Переваги покупки нашої бізнес-моделі
Стабільне зростання клієнтів і відпрацьовані схеми розробки, настройки і підтримки програми. Ці переваги стануть ключовими для запуску нового сервісу. Йти по накатаній схемі набагато легше, ніж “придумувати велосипед”.
Вигода для користувачів і компанії-продавця. Клієнти отримують знижку до 10%, а у сервісу є можливість підключити монетизацію і отримувати дохід від кількості грошових операцій в день.
Старт програми в найкоротші терміни. Цьому сприяє вже написаний код, щоб його доопрацювати не буде потрібно багато часу. Разом, з урахуванням всіх доопрацювань запуск проекту відбудеться вже через 2 тижні.

Якщо хочеш відкрити нові горизонти для свого бізнесу і запустити додаток з продажу електронних талонів на паливо, передаємо наші контакти! Пиши на електронну пошту support@toplyvo.app або звертайся в Директ Паливо ЮА в Інстаграм, телеграм або Фейсбук.

315493924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.