Поради

Як формується ціна на пластикові вікна, та на чому можна заощадити?

Коли продавець вказує фіксовану вартість за квадратний метр вікна, краще відразу відмовитися від контактів з ним в будь-якій формі, тому що він швидше за все розповів не все. Ціна вікна, як будь-якої іншої конструкції, формується з вартості всіх використаних матеріалів та елементів, комплектації, аксесуарів тощо. І це без урахування вартості виготовлення, монтажу.

Заздалегідь відома на вікна металопластикові ціна – https://liniavikon.com.ua/ua/price/ тільки в тому випадку, коли вони мають стандартну конструкцію, розміри, комплектацію. Це непогано з урахуванням того, що житлові будинки будуються за певними стандартами. Однак те не дає відповідь, що найбільш суттєво впливає на підсумкову вартість конструкції. А цих чинників декілька а саме:

  • профільна система з ПВХ;
  • склопакет;
  • фурнітура та ручки;
  • тип відкриття/закриття;
  • комплектація до металопластикового вікна.

Всі елементи комбінуються залежно від того, які характеристики повинне мати вікно. Це і визначає, якою буде на металопластикові вікна ціна.

Чи можна заощадити на вікнах?

Економія можлива при грамотному підході. Перше і найважливіше, на чому можна уникнути переплат – звернутися до продавця, який сам виготовляє віконні системи. Одна з провідних компаній у цьому напрямку – «Лінія вікон», яка пропонує послуги виготовлення, продажу, встановлення металопластикових конструкцій.

Другий не менш ефективний спосіб полягає в тому, щоб вибрати віконну конструкцію з експлуатаційними характеристиками, які відповідають вашим потребам. Це ситуація, коли брати вікно з «запасом» за властивостями – нерозумно, оскільки це призводить тільки до переплати. Якщо для спальні важлива звукоізоляція, варто вибрати п’яти-шестикамерний профіль, тоді як для кухні буде достатньо трьох- або чотирьохкамерного.

Склопакети становлять значну частину вартості вікна. Тому краще проконсультуватися з менеджером і вибрати той варіант, що забезпечить достатню теплоізоляцію з огляду на клімат в столиці в зимовий період.

На чому точно не варто економити, так це на фурнітурі. Саме ці елементи витримують основне навантаження в процесі експлуатації вікна (відкривання/закривання стулок, провітрювання тощо). Тому тут чим якісніше, тим краще. Фахівці «Лінії вікон» знають, як виготовити віконну конструкцію з урахуванням усіх побажань клієнта, водночас на такі вікна металопластикові ціна залишиться цілком прийнятною.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.