Головна / Поради / Як формується ціна на пластикові вікна, та на чому можна заощадити?

Як формується ціна на пластикові вікна, та на чому можна заощадити?

Коли продавець вказує фіксовану вартість за квадратний метр вікна, краще відразу відмовитися від контактів з ним в будь-якій формі, тому що він швидше за все розповів не все. Ціна вікна, як будь-якої іншої конструкції, формується з вартості всіх використаних матеріалів та елементів, комплектації, аксесуарів тощо. І це без урахування вартості виготовлення, монтажу.

Заздалегідь відома на вікна металопластикові ціна – https://liniavikon.com.ua/ua/price/ тільки в тому випадку, коли вони мають стандартну конструкцію, розміри, комплектацію. Це непогано з урахуванням того, що житлові будинки будуються за певними стандартами. Однак те не дає відповідь, що найбільш суттєво впливає на підсумкову вартість конструкції. А цих чинників декілька а саме:

  • профільна система з ПВХ;
  • склопакет;
  • фурнітура та ручки;
  • тип відкриття/закриття;
  • комплектація до металопластикового вікна.

Всі елементи комбінуються залежно від того, які характеристики повинне мати вікно. Це і визначає, якою буде на металопластикові вікна ціна.

Чи можна заощадити на вікнах?

Економія можлива при грамотному підході. Перше і найважливіше, на чому можна уникнути переплат – звернутися до продавця, який сам виготовляє віконні системи. Одна з провідних компаній у цьому напрямку – «Лінія вікон», яка пропонує послуги виготовлення, продажу, встановлення металопластикових конструкцій.

Другий не менш ефективний спосіб полягає в тому, щоб вибрати віконну конструкцію з експлуатаційними характеристиками, які відповідають вашим потребам. Це ситуація, коли брати вікно з «запасом» за властивостями – нерозумно, оскільки це призводить тільки до переплати. Якщо для спальні важлива звукоізоляція, варто вибрати п’яти-шестикамерний профіль, тоді як для кухні буде достатньо трьох- або чотирьохкамерного.

Склопакети становлять значну частину вартості вікна. Тому краще проконсультуватися з менеджером і вибрати той варіант, що забезпечить достатню теплоізоляцію з огляду на клімат в столиці в зимовий період.

На чому точно не варто економити, так це на фурнітурі. Саме ці елементи витримують основне навантаження в процесі експлуатації вікна (відкривання/закривання стулок, провітрювання тощо). Тому тут чим якісніше, тим краще. Фахівці «Лінії вікон» знають, як виготовити віконну конструкцію з урахуванням усіх побажань клієнта, водночас на такі вікна металопластикові ціна залишиться цілком прийнятною.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!