Поради

Як і чим стригти газон на своїй ділянці?

Гарний підстрижений газон може прикрасити будь-яку ділянку, а найзручнішим і ефективним інструментом для покосу трави сьогодні виступає мотокоса. Такий інструмент часто називають тримерами або газонокосаркою, але більш правильно використовувати класифікацію, що розділяє побутові, напівпрофесійні і професійні коси, а також бензинові та електричні їх моделі. Доступ до всіх існуючих різновидів такої техніки ви отримаєте, якщо вирішите купити мотокосу в інтернет магазині https://start-tools.com.ua/ua/benzotrimmery, де представлений широкий вибір садового інструменту.

Які бувають мотокоси і як їх вибрати?

Даний інструмент може використовувати два види енергії: електричні тримери працюють від побутової електромережі, а бензокоса оснащується двигуном внутрішнього згоряння, «споживають» бензин. Якому типу ручної коси віддати перевагу? Переваги є у кожного варіанта, адже бензинові моделі могутніше і не «прив’язані» до розетки, а електричні працюють тихіше, а також більш економічні і екологічні в роботі. Більш поглиблене розгляд плюсів і мінусів мотокос дозволить враховувати тип валу приводу (гнучкий і жорсткий), наявність редуктора, моторесурс двигуна, присутність антивібраційної системи, вид плечового ременя (на одне плече або на два) і мн. ін.

Тут же і великий вибір брендів, тому вирішивши купити мотокосу в Україні, будьте готові вибирати між технікою європейської, китайської та російської. Пропонований інструмент буде відрізнятися параметрами надійності і продуктивності, але обов’язковою умовою в кожному випадку має виступити наявність мінімум однорічної заводської гарантії.

Переваги мотокос старт тулс

На сайті Start Tools можна купити мотокосу, як для професійного використання і роботи в великих паркових зонах, так і для напівпрофесійного, який передбачає періодичний покіс трави на дачній або присадибній ділянці. В таких випадках не обов’язково гнатися за великими показниками потужності і, відповідно, переплачувати. Але і купувати відносно недорогу модель, яка має щодня обробляти великі площі газону, було б недалекоглядним рішенням.

Необхідно враховувати і те, що ручна мотокоса не призначена для створення ідеально рівного газону. Для цих цілей більше підійде класична газонокосарка у вигляді візки або невеликий самохідної машини. З іншого боку, ручний тример більш зручний для видалення високої рослинності, бур’яну і т. П.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.