Поради

Як настроїти Face ID в масці

Щоб розблокувати Айфон на вулиці або в громадському місці відбувалося простіше і швидше, важливо правильно налаштувати Face ID в масці. У статті розповідаємо, як це зробити.

Що таке Face ID

Face ID – це фірмова система захисту даних Apple, реалізована завдяки системі передніх камер True Depth. Вона захищає всю персональну інформацію, фотографії та документи, що зберігаються в Айфоні від сторонніх користувачів. Така система захисту прийшла на зміну технології Touch ID (сканер відбитків пальців), яка є в Айфонах з кнопкою і навіть в iPhone SE 3, що недавно вийшов.

Сьогодні функцію Face ID підтримують усі флагмани Епл від 2017 року: iPhone X, лінійка iPhone XS, iPhone 11, iPhone 12, iPhone 13. Крім того, технологію розпізнавання особи підтримують деякі моделі iPad Pro.

Налаштовуємо Face ID на iPhone.

Технологія спрацьовує швидко і безпомилково розпізнає користувача навіть із новою зачіскою чи бородою. Але якщо користувач розблокує Айфон в масці, технологія може не розпізнати власника, оскільки частина особи закрита. Щоб розблокування в масці відбувалося швидше, дотримуйтесь простої та зрозумілої інструкції:

 • Зайдіть на Айфон в “Налаштування” – “Face ID і код-пароль”.
 • Видаліть наявні налаштування Face ID. Це потрібно для того, щоб налаштувати Face ID в масці.
 • Натисніть “Налаштування Face ID”.
 • Візьміть маску і надягніть її лише на одну половину обличчя, щоб друга частина обличчя залишилася відкритою.
 • Натисніть «Почати» та виконуйте вказівки на телефоні.
 • Після завершення сканування натисніть «Альтернативний зовнішній вигляд» і зробіть все те саме для іншої частини обличчя.

Після виконання всіх дій спробуйте розблокувати iPhone в масці. Функція Face ID повинна безпомилково розпізнавати користувача.

Налаштовуємо розблокування Айфон через годинник Епл Вотч

Налаштувати розблокування айфона в масці можна ще й через смарт-годинник. Для цього гаджети Apple мають бути у парі. Для розблокування через Apple Watch потрібно виконати такі пункти:

 • Увімкніть Wi-Fi та Bluetooth на обох пристроях.
 • У момент налаштування годинник повинен бути у вас на руці, розблокований.
 • Надягніть медичну маску на обличчя.
 • Зайдіть в налаштування на iPhone, а потім у «Face ID та код-пароль». Знайдіть рядок «Розблокування з
 • Apple Watch» та активуйте його.

Процес розблокування Айфона буде проходити наступним чином: доторкніться до екрана і змахніть вгору для розблокування, після цього годинник відправить тактильний відгук і на екрані з’явиться повідомлення про те, що телефон намагаються розблокувати. Підтвердіть розблокування iPhone на годиннику та отримайте доступ до iPhone.

Джерело: Stylus.ua.598503239

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.