Поради

Як обрати чоловічу перукарню – барбершоп

З тих пір, як популярність носіння бороди і вусів стрімко зросла, в країні почали з’являтися чоловічі перукарні – барбершопи. Лаконічний стиль і особлива атмосфера вигідно відрізняє барбершопи від класичних перукарень. Ці своєрідні чоловічі клуби, які стрімко набирають популярність, з’являються й в Україні. Барбершоп – це місце, куди хлопці приходять за стильними стрижками, за ідеальної формою бороди і вусів, за своїм неповторним іміджем. Але як знайти якісне заклад? У статті, майсти ЦирюльникЪ Вarbershoр ми розкриваємо секрети того, як правильно вибрати барбершоп, тим самим перетворивши звичайну уходовую процедуру в моральний і естетичний відпочинок.

Чистота і стерильність чоловічої перукарні

Саме з чистоти і безпеки починається не тільки кожен барбершоп, але і будь-який салон в принципі. Заходячи в перукарню хочеться бачити відполіровані дзеркала, чисту підлогу, багаторівневу обробку інструментів, відчувати приємний запах. Безумовно, Барбер – це творча професія, проте творчий безлад в даному випадку просто неприпустимий. Висококласний фахівець зобов’язаний підтримувати робоче місце в ідеальному стані: ніякого волосся від попередніх клієнтів і розкиданих інструментів. Не менш важливо в барбершопі звертати увагу і на витратні матеріали. Змінні леза, одноразові рушники, рукавички і набори інструментів – це ті речі, на яких барбершоп економити просто не може. Якщо під час гоління Барбер замінює королівську небезпечну бритву на шаветту – це робиться виключно з метою безпеки клієнта. А це, як ніяк, свідчить про престижність салону і кваліфікації майстрів.

Рівень сервісу і атмосфера

Чоловіки приходять в барбершоп не тільки за ефектною стрижкою, але і за зміною обстановки і відпочинком. Дизайнерський інтер’єр, бар, зручні меблі та ігрові приставки – особливості, які роблять атмосферу барбершопа неповторною. Обслуговування починається з запису на стрижку. Набираючи номер, ви потрапляєте на адміністратора, який веде запис. Приходячи в салон, важливо звернути увагу на те, як Вас зустріли, чи запропонували розміститися в зручних кріслах і випити чашечку кави. Нерідко трапляється, що стрижка не починається вчасно, однак це не показник непрофесіоналізму, адже ситуації трапляються різні.

Кваліфікація барбера

Ймовірно, кваліфікація фахівця, є головною зброєю в будь-якій сфері діяльності. Барбер – це не просто перукар, це справжній майстер своєї справи, друг і порадник. Як правило, вузька спеціалізація передбачає ідеальні знання і навички, а також невпинне вдосконалення. Якщо Барбер плутає «британку» з «канадкою», а «андеркат» викликає у нього подив – у нас для вас погані новини … Справжній майстер ніколи не почне стригти волосся і формувати контур бороди, якщо не буде впевнений, що обраний варіант клієнтові не підійде. Як мінімум, він запропонує альтернативу або підбере стрижку, з огляду на особливості клієнта. При цьому майстер повинен бути максимально тактовний – не нав’язувати і з повагою ставиться до ваших побажань.

Відгуки та рекомендації гостей барбершопа

Роблячи вибір між барбершопамі, не можна не звернути увагу і на рекомендації про заклади. Як правило, з ними можна ознайомитися на офіційному сайті салону або в соціальних мережах. Ну і не варто забувати про «сарафанне» радіо, яке часом дуже-дуже корисно.

Ціна стрижок і гоління

Якщо порівнювати ціни барбершопів, то вони, в принципі, досить схожі. Однак багато закладів, з метою залучення клієнтів, пропонують своїм гостям бонуси, знижки, сертифікати, сімейні послуги та інше. Однак, варто звертати увагу і на занадто занижені ціни – це може свідчити про низьку безпеку, непрофесіоналізмі, неякісні косметичні засоби.

Ми постаралися поділитися секретами того, як знайти свого барбера і свій барбершоп. Бажаємо кожному знайти своє улюблене місце, де Ви зможете розслабитися і завжди будете в тренді.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.