Поради

Як обрати якісний омивач скла?

Кожен водій знає, що від омивача скла напряму залежить безпека на дорозі. Якщо Ви не можете ретельно очистити скло від забруднень, то видимість через нього значно погіршується, а отже безпечність подорожі знижується. Компаніям, чиї водії перевозять товари та здійснюють тривалі подорожі необхідно купити омивач скла оптом для своєчасного забезпечення ним усіх своїх водіїв.

Правильний вибір омивача скла

Від того, наскільки якісний Ви оберете омивач напряму залежатиме безпека та комфорт під час поїздки.

Щоб обрати справді якісний омивач необхідно завжди звертати увагу на склад рідини. Зазвичай основою будь-якої незамерзаючої рідини є вода та спирт, а інші інгредієнти (барвники та ароматизатори) не впливають значним чином на якість рідини.

Вирішальним інгредієнтом при виборі омивача скла є саме спирт, який входить до його складу. Сучасні виробники незамерзаючих рідин використовують метиловий, етиловий або ізопропіловий спирти.

Етиловий спирт (етанол) – є небезпечним для організму людини, прозорим та горючим. У складі незамерзаючої рідини є безпечним для людини. Омивачі на основі цього спирту є не надто популярними через їх високу вартість. Якщо Ви десь знайшли такий омивач за низькою ціною, скоріше за все це підробка, яка може мати негативний вплив на здоров’я людини та викликати різного роду побічні реакції та погане самопочуття.

Метиловий спирт (метанол) – є найбюджетнішим варіантом омивачів скла, однак загрожує здоров’ю людини. При вдиханні парів метанолу можна отруїтися. У великій концентрації цей спирт є вибухонебезпечним. З огляду на вищесказане, краще не вибирати омивачі на основі метанолу.

Ізопропіловий спирт (ізопропанол) – омивачі скла на основі цього спирту є найпопулярнішими серед водіїв. Це обумовлено тим, що він є безпечним для здоров’я у складі омивача, відносно недорогим та ефективним. Саме тому більшість власників транспорту віддають перевагу саме таким омивачам скла.

Омивач скла преміальної якості можна купити гуртом на https://tophim.com.ua/ua/product-category/omyvach-skla/ .

Які бувають омивачі скла?

Окрім спиртів, які входять до складу, омивачі ще можна поділити на такі види:

  • Літній омивач – стане чудовим помічником для видалення бруду, піску та залишків комах на лобовому склі.
  • Зимовий омивач – коли присутній мороз та обледеніння важливим фактором якісного омивача є наявність антифризних компонентів, які попереджують замерзання рідини та забезпечують кришталево чисте скло навіть у холодну пору року.
  • Універсальний омивач – такий тип омивача скла чудово підійде для тих, хто має на меті його використання незалежно від пори року та погодних умов. Поєднує в собі властивості літнього та зимового омивача.

Ознаки якісного омивача скла

До ознак якісного омивача належить:

  1. Правильний склад, в основі якого використовуються безпечні для здоров’я людини спирти, які здатні забезпечити ефективність засобу.
  2. Утворення піни – якщо тару з омивачем потрясти – має виникнути піна, це говорить про те, що наявні активні речовини.
  3. Відсутність осаду – на дні пляшки з омивачем не має бути осаду. Зверніть на це увагу під час купівлі.

Інформація про виробника – на етикетці має бути зазначений виробник та склад омивача.

Голос Сокальщини на GoogleNews