Поради

Як обрати сходи в будинок

В наш час приватні будинки зазвичай мають не один, а одразу кілька поверхів. Щоб було зручно і безпечно усім мешканцям переміщатися між ними, важливо правильно обрати міжповерхові сходи. Вони бувають різної форми, конструкції, матеріалу виготовлення тощо.

Як обрати сходи?

Вибір залежить від багатьох чинників.

  • Перш за все, розмірів будинку і самого приміщення, де будуть встановлені сходи на другий поверх. Така конструкція не повинна займати весь внутрішній простір, а навпаки бути компактною і комфортною в експлуатації.
  • Зовнішній вигляд теж має велике значення. Якщо ви хочете замовити на другий поверх сходи, то їх необхідно гармонійно вписати в інтер’єр. Так чи інакше така деталь привертає увагу оточуючих, її стиль повинен повністю відповідати загальній концепції будинку.
  • Надійність і довговічність – ще один важливий критерій. Це не той випадок, коли можна економити. Лише якісні матеріали та комплектуючі гарантують тривале використання такої конструкції без необхідності її ремонту.
  • Безпечність – сходи повинні бути однаково зручними для всіх членів родини, включно з дітьми та людьми похилого віку.

Міжповерхові сходи за матеріалом виготовлення

Дерев’яні моделі найбільш поширені, адже вони і коштують порівняно недорого, мають привабливий зовнішній вигляд, можуть вписатися у будь-який інтер’ єр. За умови правильного догляду такі сходи можуть послужити достатньо довгий час.

Металеві конструкції – надійні та довговічні, можуть бути прикрашені елементами художнього оздоблення. Метал це холодний матеріал, тому із нього частіше за все виготовляють каркас сходів, а східці можуть бути дерев’яні, кам’ яні, скляні і т.д. Така комбінація матеріалів завжди виглядає оригінально.

Кам’яні або бетонні сходи для дому – красиві і надійні, однак, дуже громіздкі і по ціні доступні далеко не всім. Тому їх в основному можна побачити у великих заміських будинках.

Конструкція сходів для дому

Маршеві – найзручніший варіант для всіх без виключення мешканців, безпечні та надійні, однак, вони займають багато місця в домі і підходять далеко не всім, а лише просторим приміщенням. Маршеві сходи у свою чергу бувають прямі та поворотні.

Гвинтові – компактні та оригінальні, такі сходи можуть стати окрасою вашого будинку, особливо, якщо він не дуже великий. Але вони не досить зручні для дітей та похилих мешканців, ними важко переміщати знизу вверх або навпаки великі предмети такі як меблі, побутова техніка і т.д. І це варто враховувати під час вибору.

Східці на больцах або спеціальних кріпленнях встановлених вздовж стіни. На них спеціальними болтами і монтують сходинки. Ця конструкція досить зручна і виглядає невагомо, однак, вона підходить не всім приміщенням.

Ви можете замовити будь-які або готові або виготовлені на замовлення сходи на ваш смак. Але при виборі підрядника необхідно отримати гарантії високої якості продукції, доступні ціни, зручні форми оплати, знижки, акції для постійних клієнтів, швидку доставку і допомогу спеціалістів по зборці та встановленню.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.