Поради

Як обрати собі шкіряний ремінь

Ремені можна вважати основним яскравим аксессуаром до будь якого офіційного одягу. Він підкреслює чоловічість, справжню брутальність. Ремінь зі справжньої шкіри та з якісною, великою пряжкою може бути краще ніж дорогий годинник на руці. Але, це за умови що цей аксесуар до одягу буде вироблений із натуральних матеріалів.

Тому сьогодні тема нашої статті — як купити шкіряний ремінь для себе.

Обрання власного шкіряного ремня

Насправді обрати собі таку важливу деталь не так просто, як здається на перший погляд, оскільки ви маєте розуміти, що з ременем повинні виглядати як одне ціле, щоб він вам справді йшов. Для цього потрібно прикинути, з яким одягом у вашому гардеробі ви будете його носити, та чи є такі речі у вас взагалі. Це важливо, оскільки якщо цей шкіряний аксессуар буде сильно виділятися, то інші люди можуть думати, що ви просто хизуєтесь цією річчю, яка на вас виглядає не зовсім вдало.

Наступним важливим пунктом є обрання матеріалу зі справжньої шкіри, оскільки не натуральний матеріал має погану тенденцію втрачати гарний зовнішній вигляд, тріскатися та рватися згодом. Ви повинні бути впевненими, що та річ, яку ви збираєтесь придбати, вироблена з натуральної шкіри.

По третє, це пряжка. Можливо вам здається, що це не значуща річ у ременях, але це є основним об’єктом привертання уваги у цьому аксесуарі, тому її зовнішній вигляд має бути ідеальним, з детально виробленим візерунком.

Тепер, напевне, у вас виникає питання — а де ж купити шкіряні реміні в Україні, та чи є вони взагалі? Наша відповідь однозначна — є.
“Клямра” — це ідеал кращого ременя у вашому житті. Їх не соромно одягнути під будь який офіційний одяг, або звичайну сорочку. Більшість пряжок виготовлена у брутальному, чоловічому стилі, підкреслюючи що це аксесуар справжніх чоловіків.

Щодо матеріалу, з яких вони виготвляються, то це завжди натуральна шкіра, латунь, дерево та сталь. Кожна довжина ременя досягає 120 см, а ширина паска пропонується від 38 до 45 сантиметрів.

Більш того, кожен ремінь виконаний індивідуально за ескізами клієнтів. Все це стало дійсністю завдяки умілим рукам дизайнерів та художників, які навіть на ременях можуть виготовляти мистецькі шедеври.

Майже всі процеси проводяться в ручну, тому ви отримуєте товар, до якого прикладають не лише технічні засоби, але й душу, а іноді й справжній український дух єдності та козацтва.

Ремені від інтернет-магазину “Клямра” — справжній український продукт, аналогів якому дуже мало не лише в Україні, але й у світі, тому що тут закладена душа й серце Це не конвеєр з виробництва, тому що кожна деталь робиться за вашим бажанням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.