Поради

Як організувати бухгалтерію онлайн

Ведення обліку на підприємстві для бухгалтера раніше передбачало тільки роботу за комп’ютером в офісі. Первинну інформацію доводилося вводити вручну, а бази даних зберігалися тільки на серверах або ПК організації. Проте через локдаун у зв’язку з карантином багато співробітників перейшли на віддалений формат.

Наразі актуальною стала бухгалтерія онлайн, вона більш популярна у порівнянні з офлайн програмами. Користуватися клієнт-серверними занадто складно, тому спеціальні додатки значно покращують і полегшують роботу працівника. Автоматизувати бізнес без спеціальних знань допоможе Usap.online, сервіс для обліку на торговельних підприємствах і у сфері послуг.

Що таке онлайн-бухгалтерія та які можливості вона дає

Спеціальна програма, яка працює на основі хмарних технологій, дає можливість користуватися своїм обліковим записом у будь-який час з комп’ютера або телефона, для цього достатньо мати активне підключення до мережі інтернет. За допомогою сучасних рішень є можливість працювати віддалено постійно, виконуючи усі робочі обов’язки та поставлені задачі.

Під час використання спеціальних програм немає потреби в додаткових утилітах, уся робота бухгалтера знаходиться в одному місці. Для початку роботи достатньо завантажити дані, для цього не потрібно запрошувати інтеграторів та замовляти їхні послуги. Сервіс повністю відповідає сучасним вимогам до ведення бухгалтерського обліку та дає можливість організувати віддалений доступ для інших співробітників без встановлення окремого клієнта.

Онлайн-програми для ведення обліку мають дуже багато різноманітних функцій. Так, за їх допомогою виходить відстежувати основні процеси на підприємстві, складати звітність за актуальними даними, контролювати обіг коштів на безготівкових рахунках. Також спеціальні сервіси для дистанційної роботи дають можливість підраховувати операції з продажу й придбання, вести склад, кадровий облік, нараховувати зарплату.

Які можливості має Usap.online

Цей програмний комплекс створений спеціально для торговельних підприємств і для компаній, які працюють у галузі надання послуг. За його допомогою користувачеві стають доступними такі функції:

  • облік кількості товарів на складах. Програма дає можливість проводити інвентаризацію, організувати друк етикеток зі штрих-кодами або без них, розподіляти залишки між різними магазинами й супермаркетами;
  • бачити борги за постачальниками та клієнтами. Можна переглядати загальну заборгованість за різну кількість днів, домовленостями, контролювати, скільки всього товарів було відвантажено за об’єктами, точками продажу тощо;
  • вести облік коштів. У сервісі передбачено функціонал для контролю виторгу через термінал, обміну валюти, передачі готівки через центральну касу тощо;
  • проводити розрахунки зі співробітниками. У програмі є функції нарахування заробітної плати, її виплати на картку, готівкою, у вигляді ставки за податками чи відсотків від продажів. Можливе налаштування під різні особливості роботи підприємства;
  • розділяти права доступу працівників до того чи іншого функціоналу системи. Наприклад, можна встановити так, щоб магазини не могли бачити постачальників, інвесторів та транзакцій для інших торговельних точок, або надати такі права тільки менеджерові.

Usap.online має також багато інших можливостей. За допомогою сервісу можна розрахуватися з інвесторами та співвласниками, робити виплати за кредитами й багато іншого.

Кому знадобиться бухгалтерія онлайн

Спеціальні програми стають все популярнішими останнім часом, адже дають можливість здійснювати багато різноманітних операцій без витрат часу чи специфічних знань. Хмарна автоматизація обліку для торговельного підприємства – можливість здійснювати більшість повсякденних робочих операцій в одному місці, у тому числі не виходячи в офіс. Це найкраще рішення для бухгалтера, який працює віддалено.

Придбати сервіс варто також компаніям, які надають іншим послуги з ведення обліку. Хмарні програми дають величезну кількість можливостей – це як основні, так і додаткові операції, з якими працівник має справу щодня. Сервіс також буде зручним для аутсорсингових підприємств, які за умовами укладеного договору здійснюють облік для своїх клієнтів.

Переваги хмарної пропозиції зможе оцінити будь-який бухгалтер, навіть якщо він працює в офісі. Крім того, це можливість контролювати процеси тоді, коли це потрібно, у тому числі зі свого смартфона або домашнього комп’ютера. Також програма буде корисною для підприємців, які не знають основ бухгалтерського обліку й з якихось причин не можуть оплачувати роботу фахівця. В цілому, Usap.online – універсальне, зручне та багатофункціональне рішення.

Голос Сокальщини на GoogleNews